Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ha a legjobb barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha a legjobb barátnőmnek is megtetszik a srác?

Figyelt kérdés
Semmi komoly, csak láttam egy srácot egy szabadtéri strandon, és HA jól láttam(mivel nem sokat mertem oda nézni) ő is figyelgetett engem. Mi lesz ha amikor megyek barátnőmmel(valószínűleg a fiú is ott lesz) és megtetszik barátnőmnek? Ez az "én láttam meg először" szöveg olyan fárasztó, még ha nekem is kedvez. Nem akarom, hogy kicsit is versengés hangulat legyen. Mit ajánlotok? :)
2011. júl. 12. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ostoba:D

Ha odamentek hozzá, akkor gondolom a barátnőd tudni fogja, hogy azért mentek oda, mert tetszik neked a srác... innentől kezdve nem hiszem, hogy megtetszik neki:)

2011. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megmondod a barátnődnek: nézd, azt a srácot, tetszik nekem. ha értelmes, felfogja.
2011. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem merek odamenni. Maximum megmutatom a barátnőmnek jó távolról. Esetleg szemezek vele. Talán. :D Csak azért aggódok, mert egyszer volt olyan, hogy mindkettőnknek megtetszett ugyanaz a srác, de az is ilyesmi volt, talán annyiban más, hogy ő mindkettőnkre magasról tett, és egyszerre láttuk meg. Végül is akkor sem versengtünk, inkább együtt sajnáltuk, csak olyan rossz a légtér olyankor.
2011. júl. 12. 22:35
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Én is ilyesmire gondoltam, hogy majd mondom neki, hogy van egy srác aki tetszik, és majd ha itt lesz ma is megmutatom.
2011. júl. 12. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy megtetszik a barátnődnek ha tényleg jól nézki, de mivel látja hogy neked tetszik nem hiszem hogy igazán irigynek kéne lenned, ha a csaj tényleg a barátnőd...
2011. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. Igen, értem, csak egyszerűen nem akarom, hogy kellemetlenül érezze magát. Tegnap még reménykedtem, hogy hát ha ott lesz a srác, most reménykedem, hogy hátha nem.
2011. júl. 12. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén, hány évesek vagytok?:) Ennek nem lenne szabad ekkora problémának lennie:D Nekem anno volt olyan legjobb barátnőmmel, hogy egyszerre "csorgattuk a nyálunk" egy srác után, de még nevettünk is rajta. Barátnők vagytok, nem kell ezt ilyen tragikusan felfognod szerintem...
2011. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Egyébként csak 15 évesek vagyunk. :)
2011. júl. 12. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!