Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fájón csókol! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fájón csókol! Mit tudnék tenni, hogy végre leszokjon róla?

Figyelt kérdés
Bárhányszor mondom neki,hogy fáj,hiába kezdünk el gyengéden csókolózni,bekapja szinte a fejem. Úgy csókol,hogy fáj,és még másnap is érzem..nem igazán érti meg,hogy legyen óvatosabb :( Oké,hogy meg kéne vele beszélnem,de ha egyszer nem érti meg...Valami ötlet esetleg?
2011. júl. 13. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezd durvulni mindig harapd meg a nyelvét. Előbb-utóbb észre veszi magát.
2011. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha legközelebb megint elkezdi durván csinálni, akkor térdeld tökön és lökd el magadtól:DDD
2011. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Amikorcsak úgy csókol vágd pofán,csak leszokikmajd róla egy idő után.


Vagypedig teis úgy csókolj hogy fáljon neki azt akmajd rájön

2011. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,és köszönöm a válaszokat,de mégsem verhetem meg azért mert ő ilyen vadállat :D
2011. júl. 13. 14:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon egyszerű... Amikor legközelebb így csókol, húzd el a fejed, és mondd, hogy jó, ha nem képes rá, hogy ne okozzon fájdalmat, akkor csók nélkül fog tovább folyni a kapcsolatotok, mert ez neked tényleg fáj. Akkor csak felfogja:D
2011. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!!

Az én barátom is ezt az egész fejes bekapós dolgot csinálja. Mikor elkezdi csókolgatni a mellem, annyira bedurvul, olyan állati ösztönök törnek belőle fel, hogy pl. most is rajta maradtak a fogai a mellemen... harapdálja a fülem, kezem... valami eszelős, ahogyan élvezi és el tud menni... de én mindent megadok neki, néha azért szólok, hogy auu, ez most fájt. Mondd meg neki te is úgy szépen, hogy azért az önbizalmát ne rombold le. üdv.

2011. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is,de az a baj,hogy ő nem szereti a normális nyelves,sima,gyengéd csókokat. Ledugja a nyelvét a torkomon,bekapja a fejem,és tényleg fáj,de másképp nem élvezi...ezerszer megkértem,és elhúztam a fejem,de mit sem változott.. :) Majd bevetek nála minden leírtat. A végén tényleg verés lesz belőle :)
2011. júl. 13. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ő fejét fogd meg és told el, amikor eldurvul.
2011. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a szeretkezés minden részét kell, hogy élvezze a másik fél is. Ha ezt képtelen elfogadni vagy hagyd ott, vagy mondd, hogy meghivod az exedet (vagy valamelyik ismerösödet)akivel majd csokolozol helyette ugy, hogy te is élvezd.
2011. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Ha elkezd durvulni akk harapd meg a nyelvét, szerintem is :)
2011. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!