Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy akit szeretek,2 hónap múlva külföldre költözik?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg,hogy a párom külföldre megy dolgozni, kb. 2 hónap múlva. Ma vagy ötször volt már sírógörcsöm, úgy érzem nem tudom felfolgozni és felfogni. 3 hónap múlva jönne legkorábban haza.Dühöt,haragot érzek most iránta,amiért elmegy, de ennek ellenére szeretnék a fenntmaradó időben minél többet vele lenni.Tényleg elmondhatatlanul rossz most, elveszíteni valakit,akit a legjobban szeretek.Volt már valaki ilyen helyzetben?Mit csináltatok?
2009. márc. 31. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már sokszor voltam hasonló helyzetben a férjemmel. A férjem másfél évre ment el dolgozni nagyon veszélyes helyre, de már előtte is voltunk külön sokszor hónapokig. Nem könnyű, mert két kicsi gyerekünk is van, de mi így is nagyon boldogok vagyunk, mert az az idő, amit együtt tudunk tölteni, kárpótol mindkettőnket azért, amikor nem vagyunk együtt. Ebbe te is gondolj bele. Ami a legfontosabb, hogy bízzatok egymásban és tartsátok rendszeresen a kapcsolatot.
2009. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy hogyan? rosszul, es azt hogyan, hogy akit a legjobban szeretsz sajnos a vilag masik pontjan el es neked meg haza kell jonnod, legaabb egy evig az egyetem miatt itt kell elned. Erre ment ra a mi kapcsolatunk, ha ez egy ideiglenes allapot, vahaogy ki lehet birni, de ha orokke igy lesz, akkor nem. En is azt hittem, mi mindent kibirunk, de a tavolsag iszonyatosan tud fajni.
2009. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos lenne tudnunk, hogy milyen célból ment ki külföldre dolgozni, mert így nehéz egyértelmű választ adni kérdésedre, mert szerintem, ha pusztán saját maga miatt megy ki, (ugye jobban fizetett állás, stb.) akkor mindenképp önzőség a részéről, és hát ez a kapcsolat ennyit ért a számára, sajna...
2009. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy onzosegbol tenne,lehet,hogy a jovotoket szeretne megalapozni. De te miert nem mesz vele?

Egy eve pont ezt ereztem en is.A paromnak marciusban ment a gepe a tengerentulra.Par honappal elotte ismertuk meg egymast.De en mar akkor tudtam,hogy neki mi a terve,de a pontos utazasi idot nem tudtam,majd valamikor,csak az a valamikor egy honappal kesobb jott el.Egy gyonyoru februart toltottunk egyutt,aztan eljott a nap az indulasra.Elozo nap nem is lattam,igy elbucsuzni sem tudtam tole, de talan jobb volt igy.Reggel csorgott a telefon,hogy menjek erte a repterre,mert ittmarad velem! Azota egy ev telt el,az o hazajaban elek de jovo marciusra megint megvan a jegy ugyan oda! Azonban most mar ketten indulunk !!! :) Ha igazan szeret nem fog egyedul hagyni ! Hidd el talan remenytelen,de az utolso pillanatban is megvaltozhat minden ! Sok sikert,kitartast ! Nem minden olyan rossz,mint az elso pillanatban latszik!

2009. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, nem mehetek vele.Nem önzőségből menne, hanem a jövőnk szépítéséért, hiszen a meglevő pénzét is addig kötötte le,míg nem végzek, hogy majd közösen induljunk az életnek neki...Mondta, nem kérhet ő olyat, várjak rá,az én döntésem, de természetes,hogy egy percig sem bizonytalanodok el,várni fogok rá...
2009. márc. 31. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
az én barátom akkor dolgozott tőlem 700km-re, mikor megismerkedtünk... csak közbe-közbe járt haza és pont kifogtuk azt a pillanatot... :) megismerkedésünk után kinnvolt még pár hónapot, de amelyik hétvégén csak tudott, hazajárt. aztán megunta és hazajött, részben miattam :) csak kitartás, nem fog örökké tartani és néha biztos haza tud majd jönni hozzád!
2009. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia :)

én most júni 20-tól egészen szept.11-ig kint leszek Németországban, a Bódeni-tó partjánál.. dolgozni, mint pincér.

Barátommal június 13-án leszünk 1 évesek...nahigen.

Nem könnyű ezt feldolgozni... tudom :/ de fogd fel, hogy a közös érdekért megy ki :) neki is jó lesz, megháát... mai világban telefon/ internet.. egy kézzel írott szerelmes levél : D báármi :)

Egyébkéntmeg eltelik 1-2 hét és megnyugszotok, csak ne zárkózzon be semelyikőtők addig, hogy ne fájjon majd kint.. /tapasztalat h nem jó/

sok sikert! : )

2009. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!