Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi és szeretem öt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi és szeretem öt de hogy ö szeret nem tudom beszélünk telefonon ha meglát integet és buszon egy folytában engem bámul és ha meg lát zavarba jön és voltunk már úgy együtt is (Szex) Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szeret csak titkolja mert fél kimutatni az érzését?? Vagy csak nem akarja kimutatni?
2011. júl. 14. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Tyű ez aztán és szép hosszú mondat xDD


Nagyon remélem, hogy a szex nem csak valami hébehóba dolog volt, ha nem, akkor szerintem szeret. Azonban az is lehet, hogy pl. van barátnője (akár titokban) és azért jön zavarba, mert szégyelli magát a történtek miatt és hogy megcsalta a barátnőjét. Ez persze csak a rosszabb eset, simán lehet, hogy csak félénk, egyszerűen kérdezd meg tőle, hogy nem akar-e veled összejönni.

2011. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szex nem hébehóba amúgy már megkérdeztem és nem tudja:(
2011. júl. 14. 08:29
 3/3 janiskaa2 ***** válasza:
55%
Meg akar baszni mert egy olcsóóóó ku*va lehetsz... ennyi nem ritka
2011. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!