Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van/volt 1 fiú barátom. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt 1 fiú barátom. De nem vettem észre, hogy mennyire belém szeretett, és sajnos összetörtem a szivét. Ahogy ő mondja, el is hiszem neki, mert nagyon aranyos fiú. Hogyan engesztelhetném ki? Vagy érhetném el azt, hogy ne morcizzon rám?

Figyelt kérdés
Mert én nem akarok vele összejönni, csak a régebbi barátságot szeretném valahogy visszaszerezni. Meg persze arra is törekszem, hogy ne essen neki rosszul. :( <3
2011. júl. 15. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Legyetek kúróbarátok és szopkodd szét a f@szét minden órában legalább hatszor! :D
2011. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de ő más, nem olyan mint a többi fiú, hogy mittudom én. dugunk 1et -.-" meg olyat egyenlőre még nem is szeretnék...

én télleg nem akartam h ilyen rosszul alakuljanak a dolgok :( és kuuurvára nagy bűntudatom van!

2011. júl. 15. 08:42
 3/12 Smartguy86 ***** válasza:

Nem akartál vele összejönni és ezt megmondtad neki, amikor ő rákérdezett? Mert ezzel ha megbántódott akkor egy hisztis kis p.öcs és hagyd rá...


Neked jogod van nemet mondani. Bűntudatod meg ne legyen. Bár elég ciki, hogy hagytad addig kétségek között, amíg beléd esett. Sejtem a szokásos sablon volt: ő már az elejétől akarta a dolgot, te meg csak "azt hitted", hogy ő barátkozni akar... hát persze, tündérke. Szép mese is az... Fiú meg lány között barátság, mikor mindkettő facér...najah.

2011. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 duditheace válasza:
semmi esélye,hogy az a régebbi barátság ami volt köztetek az megmaradjon,hidd el tapasztalatból mondom..elég szívtelen lehetsz ha nagyon összetörted a szívét,de nem baj tartja a mondás,majd jön még kutyára kamion..Visszakapod ezt az élettől
2011. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy benne biztos, hogy összetörted a szívét? Amúgy mióta nem beszéltetek?
2011. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.. :/ :(


100%ig biztos vagyok benne... legutobb 1 héttel ezelőtt találkoztunk(akkor kezdtem rájönni az egészre, meg mondta is, hogy szeret) na, és azóta nem beszéltünk. tegnap este ráírtam msn-en h vhogy helyre rakjam a dolgokat, de nem nagyon jött össze :S mondtam neki h szeretném elérni h ne haragudjon rám, ő meg kb azt írta h rendben, helyes... de áááh.. nem tudom hogyan tovább :S annyira nem érdemli meg h szarul érezze magát :/ remélem télleg ki tudom engesztelni...

2011. júl. 15. 09:08
 7/12 Smartguy86 ***** válasza:
Miért akarod kiengesztelni? Te itt nem követtél el semmi rosszat, semmi hibát! Te csak azt tetted, amit szerettél volna. Ha ő nem tudja megérteni, hogy neked más terveid vannak az élettel, akkor nem jó barát! Ha játssza a sértődöttet, az csak annyit jelent, hogy ő személyesen támadásnak vette azt, hogy te kiálltál a véleményed mellett. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Majd lenyugszik. De neked semmi dolgod ezzel, nehogy megalázkodj már azért, mert nem vagy belé szerelmes. Mondjuk ha olyan jó barátja voltál, akkor észrevehetted volna a jeleket...
2011. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

akkor hagyjam? és akkor magában eldönti a dolgokat, aztán rendbe lesz?

mert hibásnak érzem magamat, hogy nem vettem észre...

2011. júl. 15. 09:17
 9/12 Smartguy86 ***** válasza:

Szerintem hagyd megnyugodni. Majd az idő eldönti. Lehet, hogy ő se olyan jó barát neked, mint gondolod, ha csak addig érdeklődött irántad, amíg azt hitte, megkaphat...


Máskor meg figyelj oda és ne hitegesd a fiúkat azzal, hogy lehet valami, ha esélyük sincs. Ha egy fiú ismerkedik veled, SOSE feltételezd azt, hogy csak barátkozni akar. Mindig úgy állj hozzá, hogy az a fiú akar valamit!

2011. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

rendben, nagyon szépen köszönöm!


mostmár jobban nyitva tartom a szemem! és óvatos leszek...

2011. júl. 15. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!