Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Képtelen vagyok megérteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel neten ismerkedtem meg kb 1 éve. Most tudtunk csak találkozni a napokban. Erre a találkára készültünk már nagyon régóta, mivel 110 kmre lakunk egymástól, azt mondta addig ne legyen semmi köztünk, amíg nem találkoztunk. A találkán végig fogta a kezemet, minden oké volt, én személy szerint teljesen úgy éreztem, hogy már együtt vagyunk(járunk). Hazamentünk és mondtuk, hogy milyen jól éreztük magunkat, meg hogy milyen szar nélküled, mikor találkozunk legközelebb stb..... szóval tök jól ment minden. És akkor ma megkérdeztem tőle, hogy kitehetem e facebookra hogy kapcsolatban vagyok? erre azt mondta, hogy szerinte mi nem vagyunk együtt, meg hogy nem hiszi, hogy készen áll egy komoly kapcsolatra... -.-' én komolyan nem értem a férfiakat. végig ezért problémázott, hogy pld:' mondanám, hogy járjunk, de még egy találkát sem tudunk összehozni, meg a távolság" na de könyörgöm, most oldottuk meg a távolság problémát, és akkor nem tudja eldönteni, hogy mit akar.-.- valaki segítsen!
2011. júl. 15. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:

1 év alatt sikerült megtenni 110kmet ?:D még jó h problémázik rajta 110km lószr nem távolság


19F

2011. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány! Már ne is haragudj. Szerintem sem távolság. De ő szart az egészre, mert hogy az apja nem engedi el, és nincs pénze. Én mentem fel hozzá így is. Szeritnem éppen elég áldozat.
2011. júl. 15. 10:38
 3/9 anonim válasza:
A helyedben hagynám a francba... én is voltam így egy sráccal, sokat beszélgettünk msn-en, majd egyszer végre találkoztunk (igaz ő jött le hozzám és olyan nyuszi volt hogy csak na) de alig vártam, hogy újra lejöjjön, amikor meg felhoztam a témát, replikázott és magyarázkodott össze-vissza. Majd úgy döntött, mégse kellek neki, és eltűnt az életemből.
2011. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
anyukám is azt mondta, hogy bárkit találnék helyette, és hogy hagyjam a francba. Meg a barátnőim is ellenzik -.- de ha már ennyit képes voltam rá várni, azért nem hagyom ennyiben.
2011. júl. 15. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd, lehet hogy élőben nem is jössz be neki annyira, vagy nem akar ilyen kapcsolatot, ne foglalkozz vele szerintem, ha annyira érdekelnéd akkor 200km sem lenne akadály, és ne te szaladgálj utána, ha akar valamit akkor keressen meg.

18/L

2011. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazatok van :/ de jövőre meg rendszeresen fogok menni a városba,ahol lakik, mert rokonom odaköltözik :/ és érdekes, de szerintem bejöttem neki, mert randin csókolóztunk és nem én kezdeményeztem :/
2011. júl. 15. 10:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, de akkor is azt mondom hogy ő szaladjon utánad, ne fordítva, meg ha annyira szeretné akkor meg tudná oldani a talit, mi is volt barátommal 2-3hetente egyszer taliztunk 200km van köztünk, ő jött hozzám mindig és nem én
2011. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm és igazatok van :/
2011. júl. 15. 11:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes. Hidd el nekem ha az elején ilyen jelek vannak abból jó kapcsolat nem lesz. Inkább azért aggódj hogy ne pocsékolj ennél is több időt rá. Én majdnem 4 évig voltam a párommal és végül egy olyan dolog miatt szakítottunk, ami 3 hónaposan történt meg és ami úgy látszik intő jel volt arra, hogy ez nem fog működni, bárhogy is erőltettük.
2011. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!