Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek az olyan lányok mint én? Vagyis: 160 magas, zöld szem, barna vasalt haj, kedves, odafigyelő, nem túl nagy mellek, természetes arc (nem sok smink. Csak alapozó) és csinos, sportos alkat

Figyelt kérdés
nem tudom hogy ekll képet feltölteni..ha valaki tudja mondja meg és töltök :D :P
2011. júl. 15. 21:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem pont az ilyen parameteru lanyok jonnek be. :P VOlt baratnom is 162 korul volt. Facebook-od van?
2012. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz velük,engem le vettél a lábamról :) főleg a sportos alkattal,és a nem sok sminkkel,Imádom az alacsonyabb lányokat. Ha nem baj ,megkérdezhetem ,hogy hány éves vagy?Nekem így elsőre nagyon bejössz ;)
2012. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Válaszoló25 ***** válasza:
100%
tudom későn irok, de nekem pont ez az esetem. és rajtam kívül így véli 1000 másik. csak fel a fejjel, hidd el sokan sóvárognak utánad.
2013. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
leírtad a számomra tökéletes nőt *.* :))
2013. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!