Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek előfordult már, hogy szerete, imádta a párját, mégis egy másik fiúval megcsalta? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat, mégis egy másik fiúval megcsalnám. Hogy ehet ez? A másik fiú csak kaland lenne nekem, de szűkségem van arra kalandra érzem. 18/L
2011. júl. 16. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:

A magcsalás azt jelenti valami hiányzik a kapcsolatotokból. Valami amit valaki mástól akarsz megkapni.


Jöjj rá mi ez, és ki tudja talán pároddal is meg tudjátok beszélni, hogy megadja neked ezt a hiányzó dolgot.

2011. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi sem hiányzik a kapcsolatomból, minden tökéletes, arra gondolok, hogy lehet fiatal vagyok még nagyon és új kalandra vágyom, vagy megbolomdultam.....
2011. júl. 16. 13:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy nem élted ki magad?


Ilyenkor mérlegelni kell. Megéri tönkretenni egy jól működő kapcsolatot, pár kaland kedvéért?

2011. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

teljesen természetes. sajnos én is éreztem ezt. az a baj, hogy meg is tettem. lelkiismeretfurdalásom nincs, de nem ajánlom neked, mert kb 1 napig tart a kaland varázsa, utána meg semmi nem marad belőle. ennyit ér. ez van.

18L

2011. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a testi vonzalom és a szerelem teljesen más. és nincs ezzel semmi probléma. szereted a párod, de vonzódsz másokhoz is, ez mindenkinél így van.
2011. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy egész picit megnyugodtam. nincs fontosabb ember a világon számomra, mint a barátom... vele akarom leélni az életemet. nem is tudnám mással elképzelni igazán. de van egy férfi, aki viszont testileg vonz, mint a mágnes... én is őt. de egyikünk sem akar ennek a hülyeségnek engedni, egyelőre...
2011. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Hülye kis ribanc. Ha van valakid, akkor miért akarsz félrk.rni? Még hogy a csajoknak a hűség és az érzelem a legfontosabb. Ha mással akarsz dugni, akkor hagyd a barátodat, hogy találjon valami normális csajt magának és ne egy ilyen riharonggyal éljen. Most szerinted, aki kapcsolatban él valakivel, az mind azzal indokolja meg a ribancságát, hogy fiatal és élni akar? Ha fiatal vagy és kaland kell, akkor nem való neked kapcsolat, hanem inkább az, hogy minden pénteken vagy 20-an k.rjanak meg valami lepra diszkó WC-jében. És akkor majd csodálkozni fogsz, hogy nem kellesz senkinek sem.
2011. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nemtudom, a kérdezőnek mi a véleménye, én a 76%os vagyok. hidd el, pont eléggé fáj nekem is, hogy ilyen hülye érzéseim vannak. nem akartam ezt. nem hittem volna, hogy ide jutok... csalódni másban kellemetlen, csalódni önmagadban viszont k.rvaszar. majdnem mindennél rosszabb.:/
2011. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem emberek vagyunk. Néha az agyunk kicsit megbolondul, de az szerintem még nem jelenti azt,hogy valaki ribanc lenne. Másrészt ha trágár szavakkal próbálsz hatni semmivel sem lesz erősebb az indokod. A véleményedet kulturáltan is ki lehet fejezni. szerintem....
2011. júl. 19. 16:01
 10/10 anonim válasza:
Éld ki magad
2014. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!