Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak? Ti hogy fogadná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak? Ti hogy fogadnátok, ha a barátnőtök az igénytelen külsőtökre hívná fel a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, és a jelenlegi barátommal, aki tavasz óta már a vőlegényem is, három éve tart a kapcsolatunk. Igaz, főleg az elején nagyon ritkán találkoztunk, távkapcsolatról van szó ugyanis (s még mindig az). Remek belső tulajdonságai vannak, külsőleg is (habár nem egy Adonisz, de bejön), viszont teljesen kiborít az, hogy mennyire igénytelen a külsejével. Néha látom, hogy a rövidnadrágja koszos a fenekén, a majója szürke, az alsónadrágja legalább öt számmal nagyobb a méreténél, kilóg belőle a himbilimbije,néha vonalkódos is :) összesen három pár cipője van, nyáron papucsba csoszog mellettem a városban , amikor kiruccanunk (s istenem, milyen papucsban...), én viszont nagyon pedáns vagyok, talán kissé túlzottan is, adok magamra, a megjelenésemre, s az a nagyfokú igénytelenség, ami nála napirenden van, már nagyon zavar. Persze, naponta zuhanyzik, néha többször is, szóval nem büdös (de mondjuk semmi kozmetikumot nem használ ) a lakása is rendezett, de csak ott ahol a pap jár, évente kétszer porszívózik, az ágyneműje is szürke, nem fehér. Szóval anagy kérdés az, hogy merjem-e ezt így elmondani neki, betörik-e a feje, vagy hogy adjam finoman a tudtára, hogy ezek a dolgok engem zavarnak. Egyébként ugyansi minden ok vele, s el bírom képzelni, h vele éljem le az életem. De ez az igénytelensége, ez mindig megmarad, mert ettől én falra mászom :)
2011. júl. 16. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
aprádonként mond neki, h ezt nem jó, ne egyszerre...
2011. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de amelyik szuszorászik attól a nő falra mászik:d
2011. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez a "csak 3 pár cipője van" dolgot ezt úgy hívják,hogy ő nem csaj!
2011. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt*
2011. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás, hogy az igazi férfi egy kicsit szarszagú! :) (nem én találtam ki) Viccet félretéve szerintem csak jót tennél neki is a felhívnád rá a figyelmét. Nem hiszem el, hogy neki nem lenne ciki. És ha megmondod neki akkor jobb esetben változtatni is fog. Én szólnék
2011. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ok, nem csaj, értem én :) de húsz éves korában vette talán az utolsó pár cipőjét, szóval látszik, hogy a dinók korából való :)
2011. júl. 16. 16:25
 7/12 A kérdező kommentje:
persze, tudom én azt, hogy a közös lakásunkra spórol :) saját magán, de akkor is, nekem joban esne, ha nem venne minden alkalommal, amikor találkozunk virágot, s inkább magára költené azt a pénzösszeget. Minden hónapban kapok tőle két vagy három nagy csokor virágot, vagyis ahányszor csak találkozunk :)
2011. júl. 16. 16:27
 8/12 A kérdező kommentje:
.. egyszóval nekem ciki így mutatkozni vele az utcán:) Meg persze, szex előtt is, amikor meglátom a túlméretezett bugyogóját, hát elmegy a kedvem az egésztől... igaz, közben aztán megjön, mert figyel rám maximálisan, szóval nagyon jó vele az ágyban ::))))
2011. júl. 16. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de egy pár cipöm van és mindig is így volt.. sose volt több egyszerre. Van akinek nem futja 12 párra. -.-
2011. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez van, nem egy divatb*zi.Nekem is van pár haverom akiknek ilyen a felfogásuk, hogy nem a ruha teszi az embert és pont ezért nagyon olcsó cuccokban öltözködnek...és nekem semmi gondom ezzel...de igaz én csak haver vagyok.Értelek kérdező, talán megmutathatnád ebben a dologban a szereteted és rendeznéd, hogy legyen igényesebb.Adsz neki ajándékba pár alsógatyát, kimosod a koszos gatyáját stb. vagy otthagyod és kapsz magadnak egy olyan pasit akivel majd mehetsz páváskodva az utcán, akivel lehet dicsekedni.
2011. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!