Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El vagyok keseredve ;bizonytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve ;bizonytalanodva; mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki tudnék menni külföldre.. dolgozni.. tőkét akarok gyűjteni. szerencsére megvan már a biztos helyem.. lakbérre stb nem kellesz költenem. ha folyamatosan dolgozok 9 hónap alatt össze tudok gyűjteni annyit h amin van megpótoljam és vegyek egy házat. ezt mind azért akarom hogy a párommal végre nyugodt életet tudjunk élni. mert a szüleink tiltanak egymástól és csak titokban tudunk találkozni. én egy 22 éves lány vagyok a párom most 28 éves. Lehet furcsa hogy pont én akarok házat venni. de jelenleg nekem adatott meg ez a lehetőség.. 9 hónap nélküle.. félek ettől... szerintetek kibír ennyi időt egy kapcsolat ? ő nagyon kiborult hogy így el akarok menni.. de kettőnkért teszem.. :/ ha itthon maradok.. akkor marad a titkolózás a bujkálás.. már 5 éve csináljuk ezt.. és nekem már elég volt.. szeretnék szabadabb lenni.. ti mit tennétek a helyembe ? élnétek a lehetőséggel vagy inkább maradnátok itthon a párotok mellett ? :/az eszem azt mondja menjek ki és azt a 9 hónapot kibírom.. de a szívem meghasad és reggeltől estik csak sírok.. nem tudom mit évő legyen...
2011. júl. 17. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Menjetek ki mind ketten, úgy lesz pénz és nem lesz gond se belőle.

Amúgy azt nem tudom felfogni, mi az, hogy bujkálnotok kell meg, hogy tiltanak a szüleitek?

22 évesen? ez komoly? Valami nagy probléma lehet velük az biztos.

Felnőtt ember vagy, semmi közük sincs hozzá, hogy mit csinálsz.

2011. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem bántásból, de némelyik mondatod kicsit értelmetlen, de azért ki tudtam venni, hogy mit szerettél volna mondani.


Először is miért tiltanak titeket egymástól?

A kérdésedre válaszolva pedig, ki lehet bírni, csak nehéz lesz. Tudtok majd találkozni? Mondjuk havonta, kéthavonta egyszer? Tudtok majd beszélgetni? Ha szeretitek egymást akkor nem lehet gond a távolság.

2011. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő nem tud velem kijönni. nekem egy rokonom segített ebben... neki itt van munkahelye.. ami nem a legjobb de legalább biztos.. és tudjuk hogy manapság nem könnyű biztos munkahelyet találni.. találkozni nem fogunk tudni.. de fogom tudni hívni és interneten beszélni. szüleim azért tiltják mert ők egy gazdag pasit képzeltek el mellém.. úgyhogy muszáj vagyok én lépni valamit. mert nagyon szeretem és vele akarok lenni... de már nem úgy hogy szöknöm kelljen és bujkálnom.
2011. júl. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!