Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szerelem egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelem egy 21 éves fiú, és egy 15 éves lány között? (Úgy, hogy nincs szex. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
nem
2011. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha jól veszem ki a kérdésedből, akkor egy párkapcsolatra gondoltál egy 21 éves fiú, és egy 15 éves lány között, úgy hogy nincs szex.

Szerintem a szex egy meghatározó része egy komolyabb, hoszabb párkapcsolatnak, enélkül hosszútávon nem működik egyik kapcsolatnak sem, mindkét félnek szüksége van egymásra ilyen téren is idővel. Lehet hogy már 1-2 hónap múlva, vannak olyanok is, (persze inkább a fiatalok) akik csak 1-másfél év múlva fekszenek le egymással, ha tényleg jól működik a kapcsolat, de enélkül sajnos nem működik hossztúvon, ezt csak hangoztatni tudom.

2011. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben, értem:) Köszönöm.:)
2011. júl. 17. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Másrészről nagy a korkülönbség is. Egy 21 éves fiú már sokkal érettebb, máshogy látja a dolgokat, míg egy 25 éves nem nagyon. Nem lenne meg a kapcsolatban az egyetértés sem, hosszútávon nem lenne jó vége.
2011. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha egy érett pasit akarsz szexmentes kapcsolatra, akkor egy olyan korúval kezdjél, aki már nem bírja...
2011. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen viszonyban vagytok? Találkoztatok már? Úgy többet tudnánk meg és többet tudnánk segíteni
2011. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig kétszer találkoztunk, csak csókolóztunk, és semmi több.:) Holnap is lesz '1 randi'. Szeretném, hogy ez a kapcsolat megerősödjön, mert nagyon szimpatikus.:))) (ha jól érzem, akkor kölcsönös a szimpátia)
2011. júl. 17. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, lehet hogy egy ideig kibírná, de egy 21éves pasinak vannak igényei...
2011. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát.. Lehet, hogy még túl fiatal hozzád. Én már egyszer ráb*sztam egy ilyennel. A lányok nagy része 15 évesen még nem biztos benne, hogy mit is akar valójában. Bár ha eddig még csak 2-szer találkoztatok, akkor még nem is kell szexelni. Ha tényleg kölcsönös a szimpátia(és SZERETITEK egymást) akkor ismerjétek meg egymást még jobban. Mélyüljetek el egymásban, érezze, hogy rád bármikor számíthat. Aztán később lesznek olyan pillanatok, amikor mindkettőtök vágyik arra, hogy lefeküdjön a másikkal.
2011. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a 21 éves egy 16 éves szintjén van agyilag,akkor lehet:D

De ne csodálkozz,ha 1 évet alatt 5 évet fog hirtelen öregedni:d

2013. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!