Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet észrevenni, ha Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni, ha Ő csak a szex miatt van velem? Légyszi csak normális emberek írjanak!

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz:


8 hónapig voltunk együtt, nagy szerelemben, imádtuk egymást, voltunk Együtt Balatonon, Horvátországban, volt " eljegyzés " ( poénból, de mindketten tudjuk a napját :D ), majd októberben szakítottunk, mert sokat vitatkoztunk, nem volt tolerancia, így csak barátok lettünk, de a következő 7 hónapban olyan barátok, hogy mindent megosztottunk egymással, ha nagyon szomorú voltam, ideges voltam, hívtam, azonnal jött és segített, ha tudott. Fenruárban összejött egy lánnyal, még akkor is barátok maradtunk, tőlem kérdezte pl. hogy minek örülhetne a lány szülinapi ajándéknak : ) kb 2 hete kezdett elgondolkozni, hogy az a kapcsolat Neki nem jó, nem értik meg egymást a lánnyal és nem is érdekli, annál jobban érdeklem Én, és mi lenne ha újra kezdenénk. Én is hasonlóan gondolkoztam, örültem volna neki, ha újra kezdjük. 28-án egy bulin találkoztunk, elég ittas volt Ő is Én is ( bár Én elég régen ittam, most csak szülinapot ünnepeltünk ) és smároltunk. Náluk aludtam, másnap délben hazavitt, nem beszéltünk arról, hogy mi van velünk. ( Neki ugye ekkor még barátnője volt. ) 30-án írtam Neki sms-t, hogy meg kellene ezt beszélni, mondta, hogy eljön. Eljött, megbeszéltük, hogy Ő is újra szeretné velem kezdeni Én is. Én mondtam neki, hogy adok egy nap gondolkozási időt, tegye meg, amit tennie kell, ha velem szeretne lenni ( ergo szakítson a másik lánnyal ) és majd másnap találkozunk. Másnap hívott, hogy szakított a lánnyal és velem szeretne lenni. Most már együtt vagyunk. De félek, hogy csak a szex miatt. Tegnap előtt együtt voltunk este 7-től éjfélig. Tegnap nem tudtunk találkozni. Ma pedig csak 1 óránk volt egymásra, mert Nekem dolgom volt. És célozgatott arra, hogy mehetnénk szexelni, de mondtam, hogy nem mert kevés az időm. Elmentünk helyette sétálni, de akkor is eléggé célozgatott rá.

Én tényleg szeretem még mindig és szeretném ha jól működne a kapcsolatunk. Hogyan tudjam meg, hogy ő is tényleg szeret?

Egyébként amelyik napra adtam neki gondolkozási időt, írtam neki sms-t aznap, hogy tényleg csak akkor kezdjük újra, ha tényleg szeret és ez nem csak ragaszkodás.

Mikor eljött, mondta, hogy velem szeretne lenni és ez több, mint egyszerű ragaszkodás.

Szóval csak Én képzelem azt, hogy lehet, hogy csak a szex miatt van Velem?

Milyen jelei vannak még annak, ha csak az miatt jött velem össze megint? Mit tegyek, hogy szeressen és mutassa is ki?


2009. ápr. 2. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy ami közte és a másik lány között volt soha nem fogod megtudni mi történt. Bár hasonló szituban voltam én is, ritkán lehettünk együtt és bevallom sokszor feltettem neki a szexelünk kérdést, amit ő nem vett jó néven. Ki kéne találnod mondjuk egy olyan estét vele, ahol nem lenne sansza a szexre, a lényeg az együttlét a randi. Talán egy jó vacsora passzolna ide, vagy elmenni valahova. Ha itt rákérdez a szexre vagy a mikor megyünk hozzád vagy hozzám szexelni akkor gondolkozz el.
2009. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem szeret téged! ha már miattad szakít egy másik lánnyal akkor az jó jel,és írtad h azért szakítottatok mert sokat veszekedtetek ilyenkor próbáld ezt elkerülni nem kell rögötn szakítani mi is szoktunk veszekedni na a lényeg pedig csak te érezheted h a szex miatt van veled azért csak észre veszed adj időt magatoknak idővel úgyis kiforr a dolog:) sok szerencsét!
2009. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos vagyok benne, hogy szeret téged!Ha nem szeretne téged, akkor nem hagyta volna ott azt a másik csajt és nem rohanna mindig hozzád, amikor csak teheti.Szerintem amikor ezzel a csajjal volt, akkor érezte igazán, hogy neki melletted van a helye.Szexelni meg jó hogy akar, biztosan rég voltatok már úgy együtt, na meg hát ő is férfi...Szerintem csak vágyik rád.És nem másra vágyik, hanem rád. :))) Ha valaki nem szereti a párját, az elhanyagolja, akkor látogatja meg amikor nincs jobb dolga vagy éppen szexelni akar.Nem igazán hív fel telefonon, sms-t még csak véletlenül sem küld XD és ha figyel az ember azt is észreveheti, hogy nem igazán érdekli, hogy te mit érzel...Meg még rengeteg jele lehet.De ne aggódj, SZERET! :D csak ne vitázzatok :))
2009. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a 3 választ!! Azt hiszem, igazatok van! : )

Az első válaszolónak üzenem, hogy tudom, mi történt a másik lánnyal, mindent elmondott, ha kérdeztem! : ) Tudom, hogy 3x feküdtek le, hogy nem volt olyan jó vele a szex, mint Velem ( és ezt komolyan mondta!!! ). Mindent elmond, ha kérdezem... : )


Köszönöm mégegyszer a válaszokat! Remélem igazatok van és figyelem majd a jeleket! De remélem nem lesznek :P : )

2009. ápr. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!