Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, zavar-e titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar-e titeket, ha a barátotok, kedvesetek, férjetek rövid idő alatt nem kevés kilót fölszedve pocakot ereszt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez nem megváltoztatás. A nőket leszólják, ha negatív irányba változnak, csak mert biztos kapcsolatuk van - a férfiaknak sem kellene így hozzáállni. Nem csak addig kell jól kinézni, amíg "meglesz" a párunk. Olyannak tetszett meg, amilyen akkor volt, amikor összejöttünk, és ebben benne van az, hogy igényes magára, és ebbe beletartozik az elhízás kerülése. És jobb az elején kicsit visszafogni magunkat, mint akkor, amikor már akkora has van, amit tényleg nehéz leadni.


Bele kell azt is számolni, hogy egy fizikai munkát végző embertől nehezebben várható el a szigorú fogyókúra, és ez érthető is - az elején, amikro még nem nagy a probléma, meg még kimondottan nem kell fogyókúrázni, csak oda kell figyelni, hogy ne hízókúrázzunk, ezért írtam a kenyeres példát.

2009. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem nem, de őt valószínűleg igen. Mondjuk én lány létemre, most adtam le 4.5kg-t kb eddig sem voltam kövér, ellenkezőleg, 65 kilóról indultam mert felszedtem 3mat. Most 63-64 kg lehetek, majd megmérem! :9
2009. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1-2kiló se menjen fel,ezért inkább ne egyen kenyeret...vagy vmi hasonlo volt az egyik kommentben...


normális dolgozo embernek nem ez a legfontosabb dolga

mire hazaér párom,örül hogy fincsi vacsi árja,és nem a kalóriát fogja számolni,hanem hogy az egésznapi melo után este végre nyugodtam leülhet és főtt kaját ehet

persze hogy felmegy jopár kiló...

akinek ez nem fér bele,elgondolkodhat hogy szereti e a párját...

amugyis...milyen nő az amelyiknek nem okoz örömet ha enni ad a párjának...(pasihoz hasán keresztül vezet az ut,mondaná nagyim)

2009. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!