Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell olyankor csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell olyankor csinálni amikor mindegyik pasi amelyik neked tettszik annak a legjobb barátnőd jön be?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet h 13 éves vagyok és eddig mindegyik pasi amelyik nekem tetszett annak a legjobb barátnőm jött be, és eddig majdnem mindegyik pasival járt is a barátnőm, vagy ha nem járt akkor is a pasi vele flörtölt. Neki már vagy 8 pasija volt (egyidős vlm) és abból a 8ból 6 nkm is tetszett. Szerintetek mit csináljak?
2011. júl. 19. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
semmit... szhardle... rhibanc khurva a barátnőd... te meg inkább barbizz még egy kicsit...
2011. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

várj a fehér hercegre szőke lovon. elképesztően fiatal vagy még, nyugodj meg eljön a te időd :D

19/F

2011. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kerüld a barátnődet, mert egy K vagy egy R!

Ilyenek mellett pedig nem lehet labdába rúgni!

2011. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamóca.. ***** válasza:
100%
hát ha neked amúgy nem jön be minden szembejövő pasi (csak mert van olyan ismerősöm, aki tudja, hogy ha kijelenti hogy bejön neki vki akkor én arra rá se nézek, és ezt úgy oldja meg hogy neki aztán mindenki bejön, és kb mintegy ovis lestoppolja - na az sem egészséges) hanem normális a mennyiség, akkor a barátnőddel beszélj, vagy ismerkedj fiúkkal nélküle.
2011. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya barátnővel indúlj el pasizni.
2011. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
vagy várd meg amíg a melled is kinő :D
2011. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg fontos! A kontraszt sokat számít...

Bár lehet, hogy ezt a barátnőd is tudja, sőt pont ezért nyomul veled? Ha csúf vagy akkor biztosan!

2011. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen tojdle a pasikat és foglalkozz a kisfiúkkal,de velük is csak a játszótéren!
2011. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösssz a tanácsokat :) xDDDD
2011. júl. 19. 22:32
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
ilyen nem fordult még elő
2011. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!