Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha xy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha xy azért jár valakivel, mert azt a csajt látja benne, akit igazán szeret? Viszont akit igazán szeret, soha nem tudja megszerezni, és tuti, hogy elfelejteni se fogja. Viszont a másik csaj majdnem ugyanolyan kívülről-belülről.

Figyelt kérdés
Csak amolyan "butított verzió", tehát valami mégis hiányzik belőle. Igen, az xy én vagyok...:) :)
2011. júl. 19. 23:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hogy ciki és nincs értelme...csak rosszabb lesz
2011. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kitolás a másikkal szemben. ő soha nem lesz 'az igazi', csak a szamár ha nincs ló, és ez eléggé rossz érzés. plusz ő előbb-utóbb csalódást fog okozni, mert más lesz, mint amilyennek a fejedben elképzeled h lennie kellene, de erről nem ő tehet, hanem te, mert irreális elvárásokat támasztasz vele szemben.
2011. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De figyelj, mit lehet csinálni, ha Az igazi csajt meg nem tudom megkapni? Bármit odaadnék érte. De esélytelen...
2011. júl. 19. 23:26
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szépen elfelejted azt akit igazán szeretsz, addig nem is jársz senkivel. Jó oka van annak hogy miért ajánlott nagy szerelmek után mondjuk pár hónapig egyedül lenni, időt hagyni hogy az ember lezárja magában ezeket a dolgokat, észrevegye hogy társ nélkül is van élet, de ugye a fiataloknak minden most azonnal kell, így a társ is...
2011. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És miért nem tudod megszerezni?
2011. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
ha esélytelen megszerezned, akkor ezt fogadd el. zárd le magadban, felejtsd el, és ne valaki olyat keress aki majdnem ő, de mégse, mert olyat úgyse találsz, hanem egyszerűen valakit.
2011. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfelejteni. Soha nem is fogom. Nagyon nagyon nagyon boldog lennék vele. 16 és fél vagyok :) :)
2011. júl. 19. 23:41
 8/28 anonim ***** válasza:
Csak ha te is kompromisszum vagy a csajnak. Bár erre is ráérnétek negyvenévesen.
2011. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
00:55 öshöz: Nem értem amit írsz (bár tudom ez az én bajom...), de ha érzel magadban segítő szándékot, megtisztelnél ha kifejtenéd. :) :)
2011. júl. 20. 01:00
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha a csaj is mást szeret, akit soha nem fog megkapni, de úgy gondolja, hogy a semminél te is jobb vagy. De ez a kapcsolatfüggőség inkább negyvenévesen lenne érthető, nem tizenévesen.
2011. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!