Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szállodában, jobb elveszíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szállodában, jobb elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

17f vagyok a barátnőm 16 éves.

2 hónapja vagyunk együtt.

Még nem most akarjuk elveszíteni csak arra gondoltam h mivel nálam egész nap itthon van mindenki és náluk is meg félek is h benyitnak.. arra gondoltam h elmennénk valami hotelba vagy szállodába,vagy bármilyen olyan helyen ahol kettesben vagyunk,és tuti 1000% h nem nyit be senki.


2011. júl. 20. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azzal vagy akit szeretsz, akkor mindenhol jó. Bár én szuper-romantikusnak érezném, és biztosan örülnék neki:) Szerintem kérdezd meg a barátnődet, ha majd ott tartotok. De azért egy szálloda egy éjszakára sem olcsó mulatság, ráadásul abban sem vagyok biztos, hogy 18éven aluliaknak kiadják a szobát.
2011. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs kulcs az ajtótokon? A szüleitek nem dolgoznak? Mert pl nem csak este lehet ám... Amúgy én feszélyezve éreztem volna magam, ha emiatt szállodába visz a pasim... De mondjuk az megint más, ha mondjuk elmentek valahova együtt nyaralni 3 napra és úgy veszítitek el szállodában. De csak ezért hülyeség lenne kivenni egy szobát..
2011. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ott legalább nyugi van.
2011. júl. 20. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
ha fennáll a lehetőség mindkettőtöknél,hogy rátok nyitnak közben, akkor igen, jobban jártok egy kulcsra zárható szobával.hiszen egy feszélyező tényező minusz
2011. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jobb. Még a csaj azt hiszi k.vának nézed XD
2011. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:
jó az :) kényelmes, és nem Neked kell ágyat húzni :D egyébként ha nem vagy nagykorú, nem vehetsz ki önállóan szobát.
2011. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ducky07 válasza:
Sztem az esetek 90% a nem tervezi az elsőt! Egyszer megfog történni ott ahol éppen rátok tör az érzés! Szerintem nem jó ha előre megtervezitek így, hogy szállodába mentek stb, akkor csak mindketten rástresszeltek.. Márpedig ha a lány stresszel az első közben az nagyon fájni fog neki.. Ne gondolkodj ilyeneken! Ha eljön az ideje megtörténik és közben nem fog érdekelni h hol vagytok ..
2011. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!