Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éve vagyok együtt a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éve vagyok együtt a férjemmel és úgy érzem, "újra beleszerettem". Voltatok már így, hogy ennyire fellángolt egy régi érzésetek?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a babánk és nemigen jut időnk egymásra sajnos. Biztos ez az oka annak, hogy ha meglátom hazajönni a munkából, újra kalapál a szivem és izzad a tenyerem.:))
2009. ápr. 3. 11:11
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és a "hasamban is pillangók röpködnek" :D
2009. ápr. 3. 11:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök aranyos!
2009. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát az érzést amiről beszélsz ismerem :) de én még csak 2 éve vagyok együtt a barátommal és még mindig ezt érzem :D és szeretném ha 12 év után is így lenne...

de télleg... 17 voltam mikor összejöttünk és volt az a pont az ismerkedésünkben amikor egy találkozó után elköszöntünk és pont ezt éreztem (amit legutóbb 12 évesen egy messziről bálványozott srác iránt).

akkor már tudtam h Ő lesz az igazi :) és azóta is (főleg mióta egyetemre mentem és csak hétvégente látom) már attól így érzek ha látom h bejelentkezik msn-en vagy ha meglátom a telefonom h ő keres, de a legjobban amikor befut a vonat az állomásra, leszállok róla és már messziről látom h keresi hol szállok le :) szóval nagyon jó:)

L.19

2009. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt egy 3 éves kapcsolatom, akkor egyszer éreztem ilyet én is, kb 2. év környékén. De csak nagyon rövid ideig tartott :(
2009. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

igen ismerős ez az érzés teljesen rendben van akkor a kapcsolatotok! örűlj hogy így van.a terhesség és aztán a bébi érkezése mindig felfrissíti a kapcsolatot és egy ujjbann belsőséges kapcsolta jön létre. kívánom hogy még sokat izzadjon a tenyered és remegfjen a lábad ha meglátod:-)

2009. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
Igen! Mi 25 éves házasok vagyunk, és nagyon jól kijövünk egymással. A férjem most még vonzóbbnak tűnik, mint fiatal korában.(nekem)Egyszerűen így imádom! Még negyvenöt évesen is. Ne feledd 40 után kezdődik az élet.
2009. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mára már 1 éves a babuci, és ez az érzés még mindig tart. Igaz, hullámokban, de egyre intenzívebb. :)
2009. dec. 6. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!