Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg és biszex srácok hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszex srácok hány évesen volt első komoly kapcsolatotok sráccal és mennyi ideig tartott és milyen volt az első szerelem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
headshot!!!
2011. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja elnézést és ezt csak biszex és meleg srácoknak raktam föl ezt a kérdést de úgy látszik vannak látens biszex és homoszex srácok.
2011. júl. 20. 23:35
 3/6 Bogaro ***** válasza:
59%
TROOOLLVESZÉÉÉLY!
2011. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

18 évesen

3 hónap

nem volt nagyon szerelem. Megjegyzem sajnálom a többieket, hogy ennyire berögzültek. Az ő élete, az én életem ha én (nem önszántamból) meleg vagyok akkor sajnálom. Ha nem tudjátok elfogadni a melegeket akkor szánalmasak vagytok.

2011. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm
2011. júl. 21. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudjatok meg senkire ez miatt. Meg kell értenetek, hogy idő az amíg úgy tudunk rátok tekinteni, hogy ez megszokott. Számunkra nem az. Ez nem csak a nemi identitás kérdését feszegeti a fejünkben hanem logikai gondolatmenetünket is. Így például azt a logikai kirakóst hozom fel példának amelyet igen sokan játszhattunk. A kockát sohasem próbálta senki a körbe tenni. Remélem értitek a dolgot.


Egyébként még akár ti is nevethettek ezeken a dolgokon, hiszen amikor kopasz 100 kilós izomagyak találkoznak és hamarjába lenyomnak egymásnak 3 puszit arcra na az a durva. Én úgy vagyok vele amíg engem vagy környezetem nem próbáljátok beszervezni addig felőlem...

2011. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!