Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy régebben szerelmes voltál valakiben, de nem lett belőle semmi, majd évekkel rá igen?

Figyelt kérdés

végülis nem szabad feladni a reményt nemde?;)


m92


2009. ápr. 3. 16:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

akkor most eggyütt vagy vele is meg a pároddal is??

amúgy hogy találtatok ujra?

2009. júl. 14. 21:08
 12/28 anonim válasza:
Hát én eddig mindig úgy voltam szerelmes hogy nem lett belőle semmi.:( De a mostaninál érzem egyedül hogy nem szabad feladnom pedig,már pofára estem.
2009. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

ne add fel!! küzdj!

sokszerencsét;)

2009. júl. 14. 21:16
 14/28 A kérdező kommentje:
amúgy énis így vagyok vele.és azóta nem vagyok szerelmes.Nem jön ez az érzés.azt hiszem nem is tudom milyen az.,persze olvastam,hallottam milyen érzés próbálták szavakba fogni.Már várom mikor ÉN próbálgatom megfogalmazni:))
2009. júl. 14. 21:18
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen,14 éves voltam,és nagyon szerelmes egy srácba aki akkor volt 21.Mindig a közelében voltam,és adtam a jeleket,de ő észre sem vett.Vagyis igen,mert állandóan provokált,játszott,de nem kezdeményezett soha.(tudom hova is foglalkozott volna velem,hiszen nagyon fiatal voltam,viszont az átlagnál 2-3 évvel mindig idősebbnek néztem ki.) Most 18 vagyok,és a srác feltűnően nyomul.Állandóan küldi felém a jeleket.Ő most 25.4 évig nem láttuk egymást.És még mindig tetszik,még mindig megfordul a fejemben az a naivitás,amit iránta éreztem.(Úgy egy évig rajongtam érte.)És gondolkodás nélkül járnék vele,ha nem lenne egy boldog párkapcsolatom.Egy kalandért nem rúgom fel az életemet.A pasi am. komolyan gondolná,és mondta is,hogy eddig csak rám várt.De mostmár késő.........
2009. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Igen jártam így a legutóbbi barátommal,nagyon sokáig szerelmes voltam bele,olyan kis tiniszerelem volt részemről,aztán évek után nagy nehezen sikerült kiszeretni belőle,és akkor jöttünk össze,és újra bele szerettem,de már nem járunk
2009. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Volt :) Évekig odavoltam érte. Ilyen diákszerelem volt... aztán elmúlt. A mai napig jóban vagyunk, és már kb. 1,5 éve kepeszt utánam... néha el tudok gyengülni, de komolyabbat soha...
2009. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ha nekem tette fel a kérdést a kedves Kérdező:igen,a párommal élek,de Kiscsillagommal időnként "összecsapunk"ahogy Ő fogalmaz.Ő alkalmatlan az együttélésre(piál,kicsit lezüllött),viszont imádom,elfogadom így,ahogy van.Párom tökéletes társ a mindennapokban,de fizikai együttlétre különféle problémái miatt ritkán kerül sor.

Jó lenne a két pasasból egyet gyúrni :).

Úgy jöttünk össze végül a zsokéval,hogy retteg a kutyáktól,az enyém meg kint a lovin ráugrott és összenyalta.Itt kezdődött a beszélgetés,szoros barátság,utána a többi.

2009. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem csak viszonzatlan szerelemben volt részem.
2009. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

nekem is viszonzatlanban volt idáig részem,de hosszú az élet /remélem/

aha,a kérdést feléd szegeztem,tök fura,ahogy ujra találkoztatok!Valóban jó ötlet lenne ez a "gyúrjuk össze a kettőt" dolog,de sajna ez nem jöhet össze.Amúgy tudnak egymásról?

2009. júl. 15. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!