Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha valakit el akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha valakit el akartok felejteni teljesen, örökre, azzal leálltok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Azaz, nem akarom részletezni miért, de nem összeveszés miatt, de úgy döntötök, hogy jobb ha minden kapcsolatot megszakítotok a sráccal. Azonban mikor összefuttok csak úgy, úgy beszélgettek ahogy régen, a lány szeme csillog, és végig mosolyog, nevetgél azon amiket mondok, és érdeklődik. És nem akar lelépni, nem siet, vagy ráz le. Csak beszél , és én is beszélek. Mennyire valószínű ezek alapján, hogy nem szünetet akar tartani, gondolkodási időt, hanem VÉGLEG el akar felejteni engem? F21 L20
2009. ápr. 3. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azóta meggondolta magát.
2009. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de csak ha puszta véletlen a tali. Pár szót váltanék vele. A napi beszélgetés viszont felejtős, mert sosem lesz belőle felejtés. Amikor azt hiszed, kezdesz túlleni a szakításon és beszélgettek, akkor a sebek felszakadnak és újra zuhanás...Így nem lehet kikevergőzni érzelmileg a másik bűvköréből. (saját tapasztalat)
2009. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, kb 2 hét után újra írt nekem állandóan a messen, úgy dumált mint amikor együtt voltunk. Mi is közös meg1ezés alapján szakítottunk. Lehet, h akart tőlem vmit de én nem nyomultam sose, szal nem lehet tudni, h mi lett sűlt volna ki belőle. Azután még volt két barátja de egyik se volt komoly (kb 1 hónapig tartott) de elég volt nekem ahhoz, h rájöjjek, h csak játszik a fiukkal. Nagyon jól néz ki a lány, sztem én vagyok az egyetlen pasi akit meg akart volna kapni de nem sikerült(másodszor).

Sztem te ne nyomulj ha nem szereted igazán, ha eléggé szeret, akkor ujra fog kezdeményezni, ha meg nem akkor próbáld elfelejteni. Lehet h csak barát akar maradni.

2009. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert kb 2 hónap után, ami alatt is összefutottunk, de azok feszült és kínos találkozók voltak, most fesztelenül beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Mintha mi se történt volna. Szóval nem tudom
2009. ápr. 3. 16:49
 5/5 anonim válasza:

Jópár hónap kell, mire túlteszed magadat rajta és csak úgy tudod elfelejteni, ha egy másik személy elvonja a gondolataidat róla....és el kell kerülni őt. Tehát: idő, új kapcsolat, más környezet.

Szerintem egy kapcsolat után nem lehet barátság. Ha többször is leálltok beszélgetni, akkor kérdezd meg tőle, hogy mit akar tőled.

2009. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!