Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan itt, aki hozzáment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Van olyan itt, aki hozzáment az első szerelméhez, és mai napig boldog házasságban él vele?

Figyelt kérdés
Anno anyámék is így voltak,anyám ráadásul tök fiatalon ment hozzá apámhoz.Van még ilyen manapság,vagy ajánlatosabb az,ha mindkét fél túl van pár kapcsolaton,mielőtt összeházasodnának?
2011. júl. 21. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Maximum a gyengéknek ajánlatos, akik annyira befolyásolhatóak a sok marhaságra, hogy "csak az a jó, hogyha minél több emberrel dugsz" meg ilyenek, hogy becsavarodnának a csordaszellem nélkül. Normális ember képes az első szerelmével maradni élete végéig, más kérdés, hogy ez ilyenolyan okok miatt nem mindig jön össze.

De ez a "ki kell próbálni mást is" a legszánalmasabb dolgok egyike amit valaha hallott a világegyetem.

2011. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Sztem ajánlatos, hogy túl legyenek néhány csalódáson, kapcsolaton. Tapasztaltam, hogy egy pasi a mai világban nem bírja ki hogy csak egy nője legyen egész életében. 6 évet voltunk együtt, majd rinyált, hogy ő így nem fog elvenni, hogy csak velem feküdt le... hát utat mutattam neki 6 év után. 3 év múlva jött hogy vegyem vissza... majdnem a képébe nevettem. Fájdalmas 3 év volt nekem míg ő kiélte magát és van képe visszajönni visszakönyörögni magát.. hát kösz nem. Szóval igen, ajánlatos, ha ilyen p.öcsöt találsz mint én találtam.
2011. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem ilyen, már 14 éve vannak együtt. :)
2011. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

100 % ban egyet értek az elsővel :) ...

természetesen előfordul , hogy nem jönnek ki jól ez meg nem a világ vége no de szerintem jól kell választani

és nem összefekudni minden jötmenttel :)

23f


egyebként ki a csoda értekelte az UTCN halózatán belül az elsö kérdést mer mikor akartam értékelni elkezdi már értékelte valaki más erről a gépről ... ugy , hogy szerintem csak a külső ip nket látja a szerver s azért van

mert reggeltől magamban vagyok ebben a a laborban :P

2011. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak azért csodalkozok rajta ...mert nem sok magyar nyelvet beszelo van az epuletben :)
2011. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!