Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy kapcsolatban az egyik fél szakít a másikkal, akkor a kezdeményezőnek tulajdonképpen nincs is lelki fájdalma?

Figyelt kérdés

én már 2x éreztem ilyen fájdalmat mikor szakított velem a barátnőm


már olyat is szeretnék hogy én dobom :D

17f


2011. júl. 21. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
azért akarnál valakivel járni hogy fájdalmat okozz neki és hogy szakits vele? :( szegény csajt előre is sajnálom akivel majd összejössz :(
2011. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moszuke ***** válasza:
aki dob abban nincs fájdalom.
2011. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem nem. dehogy bocsi .1. nem úgy gondoltam ,csak tudod nagyon nagyon sérti az egómat az ilyen


sosem lennék olyan p.cs vkivel mint az a csaj volt velem legutobb:S

2011. júl. 21. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:
attól függ hogy miért szakít az egyik fél a másikkal. én pl azért dobtam a pasim mert rájöttem hogy ő még nagy csajozós korszakát éli és nem nagyon érdekelte hogy épp velem jár. addig persze jópofa volt velem amíg el nem kezdtünk járni. ez idő alatt eléggé megkedveltem. aztán jött a pofáraesés. muszály volt már szakítanom vele és őt egyáltalán nem érdekelte, én viszont még 2 hétig magam alatt voltam
2011. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én meg kevésszer kerülök olyan heylzetbe ahol jól lehet csajozni ezért örültem vna ha összejön a csajjal.de most tök xar nem tom mi lesz velem nyáron:S
2011. júl. 21. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Jöjjünk össze és dobjuk egymást egyszerre. Na? :D


Amikor velem szakított a barátom, akkor lerombolta a maradék egómat is, ráadásul rájátszott az is, hogy mindezt SMS-ben tette. Utána én is sokáig gondolkoztam azon, hogy milyen lenne ha én dobnék valakit és "elégtételt" vehetnék, de rájöttem hogy én vagyok ekkora féreg, hogy csak ez miatt valakinek fájdalmat okozzak.

2011. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én még nemszerettem ki senkiből sem ,azért nem tudom elképzelni hogy szakítást kezdeményezzek. igaz azt sem hogy miért lehet nehéz hogy személyesen mondod meg.


ez a csaj velem is csak facebookon közölte XD

2011. júl. 21. 21:43
 8/10 anonim válasza:
Velem msn-en....hurrá 21. század.....:S
2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig mindig én szakítottam barátnőimmel... pedig az összeset szerettem... egyszerűen más megoldás nem volt, mint szakítani. Kicsit hülyeség szerintem amit kérdezel.
2011. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

azért kérdezem utolsó mert én még nem éreztem sosem idejét a szakításnak mégis szembesültem vele. első kapcsolatom 5 hónapig tartott és egy xar miatt mondta a csaj hogy akkor most vége


utána meg 1 hétre rá hogy jó lenne velem találkozni .én benne vtam(igaz már nem találkoztunk) de már tényleg nem is olyan volt

2011. júl. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!