Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért, miért nem akar lejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, miért nem akar lejönni hozzánk? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja járok a barátommal én 15 ő 20.

Eddig titokban jártunk és azalatt a 2 hónap alatt csak én mentem hozzájuk mikor anyum rájött és leültünk beszélgetni megbeszéltük h neki is jönnie kell hozzánk...de ő mindíg talál ki vmi hazugságot h ne keljen neki lejönni...Pl: Úgyvolt h holnap lejön de azt mondta h megint gyakorlatra kell mennie vagy hova...múltkor is összevissze hazudott.

Az a legrosszabb az egészben h az anyukájával is beszéltem és ő azt mondta h ma se volt otthon közbe pedig a haverja azt mondta h igen..

Én nagyon szeretem őt és nagyon elvok keseredve...

A telefonját pedig kikapcsolta és azt mondta az anyukája h azért mert otthon hagyta és lemerült..

Nemtom mit tegyek eddig minden jó volt..

Légyszi segítsetek!!!

Köszi..


2009. ápr. 4. 18:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jah és sose hívna fel bár igaz h nincs pénz a telóján deh a szomszédjába van net és tudnánk msnez-ni ő is mondta h majd átmegy és írunk de azóta se írt és nem is hív mindíg csak én hívom az anyum telójáról mert nekem elveszett...
2009. ápr. 4. 18:43
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet h nagy dobra verem a dolgot deh nekem így elég rossz...pedig szeretem őt
2009. ápr. 4. 18:45
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Ne haragudj, hogy ezt mondom, dea leírtak alapján nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a kapcsolat rövid időn belül véget fog érni. Még csak két hónapja jártok, de már most hazudozik és a kibúvókat keresi... Szerintem beszélj vele, téged aláz meg, ha azt hiszi, hogy beveszed a hazugsgait és olcsó trükökkel leszerelhet.

Ha szakít veled, semmiképpen se keresd őt, nem akar igazán járni.

2009. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez a fiú nagyon úgy néz ki, más utakon jár, veled már nem foglalkozik. Lehet, hogy azok közé tartozik, akik úgy szakítanak, hogy majd észreveszed, hogy nincs már.
2009. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

Nagyon szomi vok...:'(

2009. ápr. 4. 18:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Akk ezek szerint csak azért voltam jó neki h amikor én lementem ott voltam és kész...
2009. ápr. 4. 18:55
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Az első vagyok: ne szomorkodj, ez a fiú gerinctelen!, nála csak jobb jöhet!

Ja! és egy tanács: én a helyedben szakítanék vele - szóval, ahogy a helyzet áll, így is, úgy is ez lesz a vége. Neked is jobb lesz, ha te mondod ki - végülis téged vernek át, te vagy a szenvedő fél, az, aki reménytelenül vár a másikra. Ideje, hogy a sarkadra állj és lépj...

2009. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De jó is lenne ha vki azt mondaná h még van értelme mert mindíg ott van az a kell a buta remény...:(
2009. ápr. 4. 18:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

-Talán azért,mert kötelezővé tettétek neki :

" megbeszéltük h neki is jönnie kell hozzánk"

-Talán azért,mert ellenőrzöd őt..: "anyukájával is beszéltem"

-Talán azért talál kifogásokat,mert még nem akar hozzátok menni.

Nem sok az 5 év korkülönbség általában,de nálatok úgy tűnik,gondot jelent. Próbálj neki szabad levegőt hagyni. Hidd el, akármennyire is szeret,szüksége van rá, 20 éves,a legjobb kor:) Én sem szeretem,ha a párom a kelleténél jobban "rámtapad"

22/L

2009. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előző sok jót mondott, de szerintem ne lovald bele magad a hiú reményekbe, mert nagyon nagyot lehet esni.

Lefeküdtél vele?

2009. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!