Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem, érdemelt meg? Talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem, érdemelt meg? Talán ez vigasztalna mert kimondhatatlanul szomorúnak érzem magam.

Figyelt kérdés

2 hónap után én szakítottam...:(

A "barátom" állandóan hazudott mikor hívtam kikapcsolta a telefonját és még az anyukája is hazudott nekem pedig őt is nagyon kedveltem és ő is vagy legalábbis próbálta elhitetni h szeret...

A barátom sose akart lejönni mindíg csak azt várta el h én menjek szeretett egyáltalán???

De csókolózni azt nagyon tudott meg érzelmi dolgokat csinálni deh hát ezt így mondják: "Gyereket csinálni még a bolond is tud"

Én nagyon szerettem őt és nagyon szomorú vok...becsapva érzem magam..

Ő sose hívott fel nem keresett volna se msn-en nem volt neki de a szomszédból tudott volna írni...

Én 15 ő 20 volt..

Nagyon szomorú vok de tudom h nem érdemelt volna meg....

Amikor titokba jártunk és anyum nem tudta h járunnk akk midnen jó volt még írt is myvipen én úgy érzem h csak úgyvoltam neki jó h lementem és ott voltam ő nem tett volna azért semmit h ő jöjjön le és együtt lehessünk...

Bár igaz h 2 hét volt ez az idő h nem akarta lejönni mert akk tudták meg a szüleim és mindíg hazugságokat talált ki h ne kelljen lejönnie

Kimondhatatlanul szomorú vok...

De tom h megsem érdemelt..


2009. ápr. 4. 20:21
 1/10 A kérdező kommentje:

Nem is vele beszéltem mert őt telefonon else tudtam érni hanem megmondtam az anyukájának h mondja meg neki h haggyuk az egészet...deh még felse hívna h neharagudjak vagy vmi...

áhhh...:(

2009. ápr. 4. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
háát egyáltalán nem érdemelt meg téged!ez egy fasz..bocs h ezt mondom de ha nagyon veled akart volna lenni és jelentettél neki vmit akkor keresett volna..hazudott..ez arra utal h megcsalt..az egy dolog h csókolózni nagyon jól tud meg mást is..fel a fejjel fiatal vagy nagyon sok pasid lesz még:) ne szomorkodj nekem!jobban is tetted h szakítottál vele.
2009. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Számoltam,ez a 3. kérdésed a mai napon ezzel a témával kapcsolatban!:)


Erősítést keresel azzal kapcsolatban,hogy a barátod nem érdemelt meg téged,ez világos!


De csak azt tudom neked mondani,hogy nagyon,de tényleg nagyon jól tetted,hogy szakítottál vele.Lesz olyan fiú,akinek te jelentesz majd mindent,hidd el! Most még rossz,de ne szomorkodj,helyesen döntöttél,nem érdemelted meg,de lépj túl!


18/L

2009. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy nem érdemelt meg téged!!!!!

Tényleg jobb hagyni az ilyen fiúkat...én is 15 voltam mikor rámtalált a "tiniszerelem", de a fiú megcsalta az állítólagos legjobb barátnőmmel és persze vége lett!

Azóta eltelt 3 év, és ha még az elején nehéz is volt, mostmár rég túl vagyok rajta!!!

Te is így leszel ezzel, meglátod! :)

És majd te is megtalálod azt a srácot, akinek igazán számítassz!!!

:)

2009. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A 15 év körüli lányok nem értem mit látnak egy 20+évesben?Nem lenne jobb a korosztályoddal kezdeni?
2009. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..:)


Én szerettem de ez van...:S

2009. ápr. 4. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Na szió csajszi, megint én (:

Meg se éri szomorkodni az exed miatt ;)

Tudom, szeretted, és ezért az elkövetkező pár nap ilyen mélypont szerű lesz, de itt a tavasz tessék kimozdulni, vidámnak lenni. Van egy rakat pasi rajta kívül, biztos, hogy találsz sokkal jobbat, olyat, aki megérdemel Téged, és aki miatt nem kell sírnod, meg az anyuját hívni, ha épp kikapcsolja a telóját miattad...


Kívánom Neked, hogy tényleg igazán boldog legyél (:

2009. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm..

Nemtom de még ma felhívom ha egyáltalán be leszkapcsolva a telója és csak annyit mondok neki h ha szeret akk ma jöjjön le deh biztos kitalál vmi hazugságot de lehet h lejön, csak félek h nehogy magamat alázzam meg ezzel....

2009. ápr. 5. 07:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos volt nekem...és most itt vagyunk...:'(
2009. ápr. 5. 07:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak. Hagyd a fenébe. Azzal, hogy utána futkározol semmit sem érsz el. Csak a büszkeségedet rombolod le. Az ilyen pasik miatt szégyenlem el magam is néha. Pedig nem én vagyok a tettes.

Hagy a fenébe. Tedd túl magad rajta, akármennyire is pocsék érzés. Menj el a bnőiddel, szórakozni. Tereld el a figyelmedet róla. Egy idő után azt fogod észrevenni, hogy már nem is fog érdekelni.


19/F

2009. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!