Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T. Nap elöször voltunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T. Nap elöször voltunk együtt a barátommal 18/L vagyok és nem mentem el nem volt orgazmusom lehet azért mert elsö volt?

Figyelt kérdés
amikor pettingeltünk is nem nagyon szoktam elérni az orgazmust de miért? jó lenne ha erre is tudnátok válaszolni pedig amikor masztizok akkor minden egyes alkalommal elélvezek Valami tanács?köszi elöre aki normálisan segit (:
2011. júl. 24. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Mondd meg a barátodnak, hogy elégítsen ki rendesen és ne hagyja abba, miután ő elment, mint aki jól végezte a dolgát.
2011. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem hagyja abba probálkozik de valahogy nem élvezek el és nem tudom miért...mert egyedül eltudok menni de vele nem..
2011. júl. 24. 11:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Feszült vagy? Nem lehet, hogy nagyon rágörcsölsz?
2011. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem hinném mert elötte nagyon akartam de mégse mentem el :/
2011. júl. 24. 11:14
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert te jobban ismered a szervezeted. Próbáld neki mutatni vagy ondani, hogy melyik esik kelleesebben, s hogy csinálja. Melleseg az elsőnél én se mentem el csak 2. ra:)

Hajrá!

16/L

2011. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első szexnél nagyon ritkán van orgazmus, még tanulnod kell, összecsiszolódni. Az jó, ha a barátod figyel rád! Beszéljetek erről, hogy te mit szeretnél, ha csinálna, ami neked jól esik. Vagy esetleg tereld oda szex közben a száját vagy a kezét.

Nyugi, ne görcsölj, egyre jobb lesz a szex.

26L

2011. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szex közben nekem sem könnyű elmennem. Ezért érdemes a csiklót izgatni, vagy te vagy a barátod szex közben. Garantált a siker. ;)
2011. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Háát ha valaki az elsőnél elmegy annak gratula:D én csak a fájdalmat éreztem mikor átszakadt a szűzhártya:P Egyébként sok nőnek(többnek mint amennyi bevallja)nincs g-pontnál orgazmusa csak csiklónál tudják ezt elérni náluk a férfiak.Én is így vagyok vele és erre van megoldás: kis előjáték(mert az mindig kell;) ),aztán jöhet a lány gyengéd izgatása a csiklónál, miközben a pasi is belelendül a szexbe és az a legjobb szerintem amikor már sok szex után a férfi érzi, hogy lassan elmegy a nő(és mivel eddig a férfi visszafogta magát) és ő is pont akkor élvez el amikor a nőnek orgazmusa van,mert a közös orgazmus isteni tud lenni:)De ehhez sok gyakorlat kell kitapasztalni a másik fél reakcióit, lehet hogy közben sokszor nem az jön össze amit szeretnétek,de a végén tökéletesen összecsiszolódtok és ez nem egyik napról a másikra megy.
2011. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Majd a 2. jobb lesz ha nem akkor a 3. 4. 5. 6. 7. 8.
2011. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Amig én nem érzem azt,hogy össze lennénk hangolódva,bármennyire is szerelmes vagyok,nem tudok elélvezni...Igy volt ez az elözö baratomnal is,és a jelenleginél is.De aztán nagyon jó volt.Szerintem neked is szükséged van a bizalom érzésére...L/25
2012. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!