Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Minden fiút zavarja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minden fiút zavarja ha egy csak moletteb alkat és nem nádszál vékony és mindegyikötök csak a külsöt nézi? Szerintetek mi a fontosabb a külsö értékek vagy a belsö értékek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a belső érték :) én a külsőt nem nézem ;) mert ha a belső megtetszik úgyis teljesen más szemmel fogok ránézni külsőleg :)
2011. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Bárcsak több fiú gondolkodna igy és nem itélné el egyböl a másikat csak azért mert az nem vékony:(
2011. júl. 24. 13:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, mind...


*lemondó sóhaj*

2011. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
13:47 lány vagy fiú vagy?
2011. júl. 24. 13:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ellenvetéssel élnék... világéletemben duci voltam, jelenleg is 173/80 vagyok, de tapadnak rám a srácok és szinte minden nap kapok egy kedves megjegyzést vadidegenektől az utcán, hogy milyen szép vagyok. Egyszerűen csak nyitottnak kell lenni...tapasztalataim szerint a srácok legalább felének igenis bejönnek a ducik, főleg ahogy haladunk a korral. Az érett húszas, harmincas pasik már egyáltalán nem a gebékre buknak. Sosem voltam még szingli 1 hónapnál tovább... mindig több pasi is van aki odáig van értem, nekem meg csak válogatni kell. Talán csak rossz helyen keresgéltek...
2011. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol van akinek a molettebb lányok tetszenek a vékonyat én sem szeretem tetszik ha van mit fogni. most mi az már meg fogom a combját meg a bokályát aztán nem tudom meik meik.

amugy egyértelmü hogy a belső sokkal fontosabb

2011. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aranyosak a hozzászólások :)becsülendő :)
2011. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

van akinek a teltebb lányok jönnek be, de a többség (köztük én is) a vékonyabbakat szereti. hogy miért? mert saját magamból kiindulva nem egy 2 méter széles csajt akar dugni, hanem igenis egy vékony csajt, kiélvezni az életet, mert később 2-3 gyerek után úgy is csak 1 széles nővel tudsz majd henteregni.. legalábbis a többség.

nem igaz hogy ennyire el kell hanyagolni magatokat...

és most nem az olyan lányoknak szóltam akin van 8-10 kiló felesleg, hanem akin 50-60 van.

tessék elmenni futni, kocogni egy kicsit, és akkor előbb utóbb eltűnik az ami nemtörődömség miatt kialakult.

és ezt NEM sértésnek szántam, csak ébredjetek már föl!

Annak nem szól aki betegségből adódóan hízott el, csak annak aki nem képes megtenni egy 100 méter hosszú sétát pihenés nélkül... szánalom...

2011. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
engem nem zavar ha 1 lanyon van kis+.a kulso is fontos h felkeltse a figyelmem es kezdjen erdekelni a belso de ha vki szeret az szepnek lat akarmien vagy
2011. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves ," adjatok magatokra lányok" hozzá szóló. Akin."50kiló" felesleg van, az nem mindenképpen mert nem ad magára. Meglehet nézni a család fát. Jó nem mondom ,hogy nincs olyan aki ezért, kövér. De szerintem nagyon sokan a génjeik miatt olyan amilyen! Én pölö, sokat mozgok, de soha nem leszek fele olyan vékony se (2X olyan mint ő) ezek a vékonyak. normálisan is étkezem.....
2011. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!