Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném újra ugyanazt érezni a pasim iránt, mint régebben...és nem akarom azt, hogy mikor mellette vagyok egy másik fiúról ábrándozzak folyton (akivel amúgy sem lehet semmi)! Mit tegyek ilyen esetben? Olyan nehéz..

Figyelt kérdés

Régóta szeretem a barátomat meg minden (habár korban nem hozzám illő), de mostanság egyre gyakrabban gondolok arra a srácra, akihez már semmi közöm sincs, és az egész mi köztünk történt, csak hiba meg tévedés volt?

Miért van ez?? :(

Szeretném újra ugyanazt érezni a pasim iránt, mint régebben...és nem akarom azt, hogy mikor mellette vagyok egy másik fiúról ábrándozzak folyton (akivel amúgy sem lehet semmi)!

Nem akarom elveszíteni a barátomat, mert ő annyira szeret engem, és azért én is őt....csak bizti rámtört valami átmeneti hülyeség...

Mit tegyek, hogy mihamarabb elmúljon???

Kérlek segítsetek!...


2009. ápr. 5. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
frissiteni kellene pl a szexben vagy amiben szükségét érzed
2009. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!