Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradjak? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
a baratommal egy eve es 3 honapja vagyunk egyutt.sokat veszekszunk es o mindenen megsertodik.pl azon ha nem mondom el,hogy minden percben mit csinalok,vagy ha nem az van amit o akar.en tole mindig bocsanatot kell kerjek,es en benne nem szabad hibat talaljak,mert az mar baj.szerinte csak en vagyok a rossz es en kellene valtozzak.mit tegyek?en is szeretm ot nagyon es o is engem(allitolag es en hiszek neki).mikor jo napja van akkor nagyon rendes meg minden,ojankor erzem,hogy igazan szeret.vagy ha valami bant megvigasztal es mellettem all.de ha valami felhuzta akkor rajtam tolti ki a bosszujat.vele maradjak?erdemes?:(en nagyon szeretem,de igy mar nem birom sokaig idegileg.naponta tobb oran keresztul sirok ez miatt.
2009. ápr. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
érdemes nem érdemes te döntöd el.én a férjemnek sokszor mondtam hogy ne rajtam vezesse le ha ideges.mindig bocsánatot kért és mára már nem igy van.inkább kimegy és dolgozik valamit.amugy meg szoktam töle kérdezi hogy mi a baja.
2009. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
en is kertem,hogy ne velem veszekedjen de nem mukodott......:S es ha megkerdem mi a baja akkor vagy elmondja,de az ritka,vagy kiakad,hogy semmi....:S
2009. ápr. 5. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Tudom hogy rosszul esik .Én is átéltem soxor.De legyen vigasz számodra hogy fontosnak és érdemesnek tart rá hogy emondja mi bántja...még ha ezt a maga fura módján is teszi.Maradj vele!!!Hiszen szereted
2009. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.
2009. ápr. 5. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el, el tudod-e viselni ezt a magatartást hosszabb ideig, bár az alapján, amit írtál, úgy tűnik, nem igazán. Az kéne, hogy leültök és komolyan megbeszélitek ezt a problémát, mondd meg neki, hogy téged a viselkedése kikészít, és ha tovább folytatja, előbb-utóbb elhagyod őt. Ha szeret, akkor biztos összeszedi magát. Sok sikert:)
2009. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt 7 hónap után meguntam...

És utólag látom, hogy milyen hülye voltam...

Körülöttem volt annyi rendes srác én meg ki fogtam egy nyafogós uralkodó tipusú srácot...

Szerintem elöször mond neki hogy próbáljátok meg külön.. aztán ha nem megy akkor még van vissza út...

2009. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!