Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van így értelem a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelem a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Még csak másfél hete vagyunk együtt a barátommal, de nagyon elbizonytalanodtam... Ő nagyon szeret engem de én kevésbé.. Akarom ezt a kapcsolatot de az az érzésem h nem fog működni.. Szinte már csak hitegetem magam... Lehet az hiányzik a kapcsolatból, hogy egyik nap megismertem, 2. nap már egy buliban smároltunk és rá 3 napra össze is jöttünk...

De teljesen el vagyok bizonytalanodva.. Bár egyik barátom is így járt és neki még is 1év2hónapos kapcsolat lett belőle..


2011. júl. 26. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod ezt a kapcsolatot, ha tudod, nem fog működni?

Ha ennyire kényszerű neked ez a kapcsolat, egyenesebb lenne ezt közölni pároddal, mint hitegetni.

2011. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ő szeret téged, te pedig akarod a kapcsolatot, tehát te is táplálsz érzelmeket...

what's the problem?

2011. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
Először döntsd el, hogy NEKED mi kell egy kapcsolatban! Amíg ezt sem tudod, addig nehéz csak így "belevágunk, azt majd lesz valami" alapon kezdeni... Ha megvan, amit akarsz, akkor nézd meg, hogy a barátoddal együtt tudsz e maradni úgy, hogy ezekben ne szenvedj hiányt. Persze azért az eszednél maradj a vágyaiddal...
2011. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek sajnos annyi, mert elkapkodtátok.

Tanulj belőle, és ha legközelebb "akarsz" egy kapcsolatot, akkor adj neki időt.

Neked is lehetnek 1 év 2 hónapos kapcsolatod belőle, akár hosszabb is, ha bírnád addig.

2011. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!