Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kit válasszak?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves kapcsolatom, aránylag jól megvagyunk, szeret engem, de én nem mindig érzem úgy, hogy ő lenne az igazi. Viszont van egy másik lány, akivel megirmerkednék, elég sokat látom, és nagyon be jön, bár még nem beszélgette, vele, mégis gyakran elképzelem, milyen lehetne vele, mármint egy kapcsolat, és csak az hátráltat meg, hogy van barátnőm, sztetek merjek próbálkozni, vagy nem éri meg a bizonytalan, hogy felrúgjam a kapcsolatom?
2009. ápr. 5. 21:27
 1/5 Voguelilias ***** válasza:
100%

Kérdés az, hogy mit jelent az aránylag jól megvagyunk!? Az meg, hogy a másik jobban érdekel az természetes. Mert új, mert nem a tiéd, de meddig lenne ennyire érdekes az a másik lány? Ameddig új, utána ott is lehetne egy "megszokás" érzeted és akkor megint jön egy másik lány aki tetszik és megint felrúgnád a meglevő kapcsolatod? Persze az más ha azt érzed, hogy nem szereted akkor ki kell lépni a kapcsolatból. A másik nézet az az, hogy az emberek többsége úgy gondolja hogy rossz a rosszal de rosszabb a rossz nélkül. Tehát nem akarnak egyedül maradni. Gondold végig mennyit ér a mostani barátnőd, és azt is hogy mit veszíthetsz vele!

Sok sikert a jó döntéshez.

Rami

2009. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te már nem szereted a barátnőd akkor hagyd h találjon olyat aki tényleg szeretni fogja! Te meg akkor kezdj új életet akár azzal a másikkal, de a 2 és fél évet tartsd tiszteletben, és először szakíts a barátnőddel, és csak azután próbálkozz a másiknál.
2009. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Elég bizonytalan, barátkozz azzal a lánnyal is, de csk baráti alapon, és hátha nem is olyan jó, mint ahogy elképzeled. De ahoz több idő kell, mert lehet, hogy eleinte bejön, de hosszútávon nem biztos, hogy elviselhető vagy összeilletek! Tapasztald ki előbb szerintem. :)
2009. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül benned, hogy kit válassz, akkor nem is szereted igazán a párod és csak látszatkapcsolat. Szakíts vele, ne szédítsd és menj csak a ... után. Ganéság egy kapcsolatban benne maradni, közben meg már a következőt keresni és ha megvan az ideális jelölt, akkor kilépni. Legyen merszed felvállalni magad, állj a párod elé és mondd meg neki, hogy vége, aztán menj utadra és viseld a következményeit, ha jó, ha rossz...
2009. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is voltam ilyen hülye, mint te. Kockáztattam a kapcsolatom, összejöttem az új fiúval és nem telt el sok idő, rájöttem, hogy mekkora hülye voltam. Mai napig azért küzdök, hogy helyrehozzam a hibámat:( Remélem neked jobban alakul, ha mégis úgy döntesz feladod a mostani kapcsolatod! De arra jó volt ez a másik fiú, hogy tudjam ki az igazi számomra, illetve máshogy lássam a dolgokat. Ha most sikerül helyrehoznom a hibámat, akkor soha többé nem hagyom el:) Szurkoljatok!
2009. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!