Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenthetek neki valamit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthetek neki valamit, ha velem vesztette el a szüzességét, és a mai napig tartjuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2 éve történt, a fiú akkor 23 volt. Nekem és neki is az volt az első, amit akkor nem akartam neki elhinni(viszont már nagyon sokszor írta, hogy higyjek neki, mert nem hazudik, nem tudna becsapni). Valamilyen szinten én szerettem őt, igen, amúgy nem tettem volna meg. Nem bántam meg. Azután elmondtam neki az érzéseimet, azt mondta, hogy nem fog tudni engem szeretni szerelemmel, csak barátként.

Mivel most egyikünknek sincs párja, megegyeztünk, hogy talizunk, egész éjszakát velem akarja tölteni, én is vele, hiányzik már nekem a szex és ilyen bulikban nem akarok senkivel se összefeküdni, akit nem ismerek.

Habár a két év alatt, miután megtörtént a dolog nem találkoztunk, nem jött össze, de mindig írtunk sms-t, tartottuk a kapcsolatot. Mostanában meg néha szokott olyan kedves szavakat írni, becézgetni, meg, hogy velem szeretne lenni, hiányzok neki, rám gondol, stb.

Lehet van vmi a háttérben vagy csak én képzelem be magamnak? Nem tudom mi lenne a jó, ha lenne vagy ha nem lenne ebből több, mint szex.

L, 18


2009. ápr. 6. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
énis egy olyan fiuval vesztettem el akit nagyon szerettem(még most is,mert egy fél éve történt a dolog..)és ő viszont nem. mi is bezsélünk folyamatosan de ismerem nem akar még kapcsolatot ki akarja élni magát. őis irogatja a dolgait h hiányzom neki kellek neki,de tudom h ilyenkor csak szexhiánya van..:S barátok vagunk,de én szeretem őt igy elég nehéz..viszont tudom h többet nem feküdnék le vele mert iszonyat rossz votl utána hiányzott nagyon sokáig..még most is.nagyon rossz az ha csak szex más semmi ha te meg szereted őt.szerintem
2009. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, én már nem szeretem őt. Azóta már volt egy olyan barátom, akinél rájöttem mi az a szerelem, csak annak vége. De kíváncsi vagyok, esetleg olyanok, mint pl. te, hogy a saját véleményük, vagy esetleg beletudják magukat élni a helyzetembe.

Köszi a választ.

2009. ápr. 6. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
persze h jelentesz:D, kérdés h neked jelent e...
2009. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, de mit jelentek?:D szex partnert?vagy többet?
2009. ápr. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!