Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kardnak, Csatnak, F*sznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kardnak, Csatnak, F*sznak, Kutyának és K*rvának bal oldalon van a helye, az "asszonynak" jobbb oldalon?

Figyelt kérdés

Mi ez a hülyeség?Most olvastam.Egyéként a barátom is mindíg azt mondja,hogy legyek a jobb oldalon,mert bal oldalt a k...ákat viszik.

Ezt annyira hülyeségnek tartom.Valami régi szokás vagy mi?

Én a bal oldalon szeretek menni,nekem így kényelmes.

Van olyan ember aki ez alapján azt gondolja egy nőről,hogy K..?:D

21/L


2011. júl. 28. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
onnan lehet megismerni egy prostituáltat hogy a srác (stricije) bal oldalán megy. ha te a bal oldalán mész a pasidnak akkor kur-vának fognak nézni.
2011. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Én mindig jobb oldalon sétáltatom a kutyát is...

Amúgy nem gondoltam, még egy nőről sem, hogy k*rva csak mert a férfi balján volt!

2011. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Elvileg az illemszabályok úgy diktálják, hogy a nő a férfi jobbján sétál. Van aki foglalkozik ezzel, van aki nem. Nekem is kényelmesebb a bal oldal, de azért a jobbat részesítem előnyben. De ha titeket nem zavar, akkor semmi gond. Szerintem senki nem fog ezzel foglalkozni. Aki mégis, az higgyen amit akar...
2011. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
pedig jobb oldalon kell mennie a nőnek. ezt mindenki tudja. mégpedig azért mert a kardnak bal oldalon, így amikor előveszed a kardod nem darabolod szét a nőt. át kell szoknod a jobb oldalra :D
2011. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

ez egy hagyomány...

az alapvető udvariassághoz szerencsére még sokaknál hozzátartozik, hogy a barátnő a jobb oldalon van.

a kard amúgy azért volt a bal oldalon, mert a jobb a kardforgató kéz (jó esetben, de régen úgyis átnevelték az embereket jobbkézre) és bal oldalról így könnyű előrántani :) szóval ennek praktikussági oka volt

a többi meg gondolom így alakult

24/L

2011. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Megmondom a páromnak,hogy tegye a jobbb oldalra a kardját:D Nekem így sokkal jobb,de azért érdekel mennyien néznek majd emiatt K-nak.
2011. júl. 28. 14:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez így szokás. persze ha te a baloldalon sétálsz, attól még nem gondolja senki, hogy ténylegesen k.rva vagy, de bárkinek eszébe juthat ez a szólás, ami azért nem szerencsés :)
2011. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Pendragon válasza:
Ezek a nagyszerű illemszabályok :D És valóban a nő a jobb oldalán megy a fickónak, ami nem azt jelenti, h ha a balján mész akkor te kuvva vagy. Ami a kardokat illeti a rómaiak a jobbjukon hordták és körívmozdulat nélkül vonták ki. De persze a közelmúltban egy rendes ember a kardját a baloldalon a hüvelyét a jobbján hordta :DD
2011. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó ez találó:D
2011. júl. 28. 14:18
 10/18 anonim ***** válasza:
És akkor ha haverokkal megyünk, mind fiúk, ki hova álljon?XD
2011. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!