Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a legtöbb pasi elvárja azt egy nőtöl, hogy adjon magára de mikor elkezd a nő költeni a külsejére akkor miért van kiakadva a pasi?

Figyelt kérdés
A párom szereti ha adok magamra.Szereti ha ápolt vagyok és tanga bugyiba vagyok de ha elkezdek költeni magamra kb.4000 f.t.értékbe(hajsampon,balzsam,deo,arckrém,testápoló) akkor azt mondja szórom a pénzt.
2011. júl. 28. 15:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ja és nem dohányzom.Káros szenvedélyem nincs.Nem járok sehova.Se kozmetikushoz se fodrászhoz.
2011. júl. 28. 16:11
 12/24 A kérdező kommentje:
Élettársam van és két gyerekkel vagyok gyesen és pár évig nem tudok elmenni dolgozni.Szeretek adni magamra.Szeretném olcsón és jól kihozni a hajbalzsamot,arcpAkolást,bőrfeszesítő testápolót.
2011. júl. 28. 16:17
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez pénzköltés lenne? A párod hogy szokott borotválkozni? Akkor az ő borotva habja is pénz szórás? És ő talán nem szokott fürdeni? Hajat mosni? Rövid hajhoz nyilván nem kell annyi sampon, a hosszút meg leginkább csak balzsammal lehet kifésülni. Akkor a tusfürdője is az ennyi erővel.

Mesélj neki nyugodtan az árakról, én 2 havonta járok egy olcsóbb (!!) fodrászhoz (festés, vágás), ez 6ezer/alkalom, ha gyantáztatsz az is van vagy 3-4 ezer, úgyhogy örülhet, hogy ezekre nem kell költeni.

2011. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
Hajhoz használj pl. tojást, mézt... Pattanásos arcbőrhöz is írtam, az élesztőtől puha lesz a bőröd is... Keress ilyen olcsó, házi recepteket...
2011. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ameddig nem olvastam az utolsó kommentedet kérdező, addig arra gondoltam, hogy a nők is dolgoznak, ők veszik maguknak az extrém kencéket, nem kell ezeket a pasijuknak fizetni!

Kivéve: ha a nőnek nincs munkahelye és házasok!


Ne haragudj kérdező, a de a te élettársad egy SZARRÁGÓ!!


Ilyen faszinak nem szültem volna gyereket!!


Nem elég hogy még házasodni sem volt képes, de azért gondolom semmit sem segít otthon.....


Nos az ilyen köcsögtől meg kellene kérdezni, hogy mégis hogy gondolja, hogy jól nézzél ki, ha nem tudod megvenni azokat?


Találja ki mit akar: 1. ápolt, csinos anyukát

2. slampos, igénytelen tramplit.


Igenis pénzbe kerülnek ezek. Ha valaki szép hajat akar: fodrász kell, hajbalzsam, hajsampon (normális).

ha csúnya a bőre a szárító szappantól nem lesz szebb! A bőrt ápolni kell!

A fehérneműk és ruhák is pénzbe kerülnek!!!


Ha egy férfi strici, az ne vállaljon családot, vagy válasszon egy igénytelen benőtt luku kövér slampetet és legyen boldog! De ne legyen igénye!


29N

2011. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

+ még:


"A párom szereti ha adok magamra.Szereti ha ápolt vagyok és tanga bugyiba vagyok de ha elkezdek költeni magamra kb.4000 f.t.értékbe(hajsampon,balzsam,deo,arckrém,testápoló) akkor azt mondja szórom a pénzt."



Hallod kérdező! Büdös 4000 Ft-ot nem érsz meg neki...nem dolgozod le neki az árát.... gondolom ő tart bejárónőt, inast, szakácsot is melletted...

2011. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
a legtöbb pasi -főleg a régebbi szériából- sokat elvárnak ellenben nem nyújtanak túl sokat. nem mindegy hogy a gyerekek milyen női modellt látnak otthon. régen anyuka=cseléd, inas, mindenes, meg néha azért nő is.
2011. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nem csak a régebbi szériából,hidd el...
2011. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%
"nem képes elvenni feleségül" ennek nem értem mi köze az egészhez te idióta
2011. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
idióta az te vagy kedves előző. Van köze, mert még a házasságot is lespórolta:D
2011. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!