Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom megvert. Micsinaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom megvert. Micsinaljak? Bovebben lent

Figyelt kérdés

egy buliban lattam hogy smarol egy masik lannyal es odamentem erre elkuldott,ott is hagytam.De aztan kovetkezo alkalommal mikor taliztunk jol elvoltunk,de felhoztam a temat hogy az mi volt.Erre elkezdett utni meg pofozni...a vallam tiszta folt lett.Mit csinaljak?felek

18l


2011. júl. 28. 19:45
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
73%

Szia!


Magyarországon rengeteg esetben történik bántalmazás, sok esetben nagyon eldurvulnak a dolgok.

Gondolom szereted és úgy gondolod többé nem fog előfordulni, de sajnos aki egyszer kezet emel egy nőre, az újra megfogja tenni. Biztosan nehéz döntés előtt állsz, de valóban az a helyes ha elhagyod. Komolyan kérd a barátaid segítségét, hogy ne legyél egyedül az elkövetkező időszakban, sem fizikailag (utcán, haza felé stb.), sem pedig lelkileg.

Komoly pszichológiája van, hogy a nők, hogyan maradnak meg egy ilyen kapcsolatban, áldozatok akiknek segítségre van szükségük.


Sajnálom, hogy egy ilyen kapcsolatba kerültél, de persze ezt senki nem láthatta előre, remélem sikerül kilépned belőle és mihamarább megtalálni a boldogságot valaki olyan oldalán aki szeret és igazán megérdemli, hogy mellette legyél és szeresd. :)

2011. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
62%

Nos. Mivel egy 20 éves tkony kölyökről van szó, ezért mindenképpen látlelet és rendőrség. A rendőrbácsi látványától valószínűleg összekakálja magát és többet a közeledbe nem megy.


Értsd: A szája nagy, hogy meg bírt ütni egy (valószínűleg) fele akkora nőt, de majndem 100% ig biztos vagyok benne, hogy ha hivatalos keretek közé tereled akkor visszahúzódik a nemi szerve a testébe az ijjedtségtől.


A "haverokkal veresd meg" retard kommentekkel ne foglalkozz, abból még neked lesz bajod.


Kitartás kicsi lány.

2011. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
93%
hagyjd ott a francba : ) HIDD LE JOBB LEZS ÚGY : )
2011. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%
Dobd ki! Találsz olyat, aki sosem ütne meg. Ha meg nem, akkor nem megfelelő körökben mozogsz.
2011. júl. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%

szoval miutan megcsalt, te meg akartal vele talalkozni?

uramisten nem a pasid a szanalmas, hanem te.

a helyedben mar a csok jelenet utan oda se mentem volna hozza.

rendorseg,feljelentes,otthagyas,elkoltozes, stb.

kajra magad se tudtad hogy mit kell tenned? :o

2011. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
28%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2011. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
... egy ezresem rá, hogy ezek után is simán vele marad, mert "annyira szereti", meg mert "sosem talál hozzá hasonló pasit", meg mert "ha elhagyja, fél hogy egyedül marad". Mint ahogy szintén egy ezresem rá, hogy egy normális pasit, aki tényleg szeret, aki mellett boldog lehetne, tizedennyi botlásért is azonnal kipenderítene. Ez van...
2011. aug. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod ott...h*lye vagy. Ha ott hagyod 'csing' probléma megoldva...ha fenyeget szólsz a rendőröknek, ha bánt...szólsz a rendőröknek majd a rend őrei elvégzik a feladatuk ;)
2011. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!