Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve, van még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Nőies, ugyanakkor nem r*bancos. Nem bulizik, nem dug össze-vissza, nem jön csak úgy össze akárkivel aki kicsit is szimpatikus neki meg jól néz ki, lehet rá számítani jóban rosszban, nem önző, képes odaadóan szeretni, és hűséges. Nem néz le azért, mert nem vagyok ilyen rózsaszínpólós kigyúrt menő partiarc, nem használ ki, ha látja mennyire odavagyok érte, lehet felé őszinte érdeklődéssel közeledni, lehet vele sokmindenről beszélgetni, nem csak valami TV műsorról meg sztárocskákról. Egyszóval olyan szép (nekem tetsző) lányra gondolok, aki érett, és kész egy rendes, nem önzésen meg kétszínűségen hanem bizalmon és szerelmen alapuló párkapcsolatra. Létezik ilyen, vagy én veszem magam túl komolyan és jöjjek össze bárkivel aki tetszik és pillanatnyilag jól érzem magam vele? Néha már fel akarnám adni, de mindig súgja valami, hogy van remény, és annyira jó ebbe a reménybe belekapaszkodni...
2011. júl. 28. 20:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy van. Egyre kevesebb ilyen lány van de van . :D
2011. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hiszek Neked. Megnyugtattál. :D
2011. júl. 28. 20:23
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan mondom úgy fel tudtok idegesíteni már az ilyen kérdéseitekkel. Úgy csinálsz te is, mintha minden lány egy ágrólszakadt riherongy lenne. Például itt vagyok én, és a környezetemben is érdekes jó szép számmal látok ilyen lányokat. Ááá...
2011. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit teltebb vagyok,de pont ilyen vagyok ! és foglalt :)
2011. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy egyszer jönni fog majd a nagy ő. És akkor, amikor nem is számítasz rá. :)

De ne diszkóba meg buliban próbálkozz. Oda a párjuk nélkül általában csak a r.bancok járnak, akiknek mindegy, ki csak jól meg legyen.....


23/L

2011. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem általánosítok, csak valahogy nem látok ilyen típusú lányokat. És nem, nem azért mert csak a modell/bombázó lányokat venném észre.
2011. júl. 28. 20:25
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
De az tagadhatatlan, hogy fogynak az ilyen lányok... sajnos...
2011. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az előző 20:24-nek ment.


Nem járok bulikba, nem szeretem azt a zenét, szóval nem ott kerestem Őket.

2011. júl. 28. 20:27
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

:o

Rocker vagy netán? :D

2011. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem tartozom egyetlen ilyen szubkultúrába sem, egyszerűen nem szeretem a diszkózenét meg azt a villogást. :)
2011. júl. 28. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!