Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon büszke voltam rá,hogy nem vagyok féltékeny,soha nem voltam az,de újabban elkezdtem féltékenykedni(persze nem látványosan) ráadásul alaptalanul.

Szerintetek csak átmeneti?


2011. júl. 28. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam, régen soha, semmikor semmiért...

Mostmeg... De már kezd elmúlni, szóval lehet csak átmeneti. :)

20L

2011. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én se voltam soha féltékeny, mostanság kezdtem nagyon de nagyon az lenni, pedig már 10 hónapja vagyunk együtt, lehet azért mert mostanság érzem a legjobban hogy nagyon szeretem és nem akarom elvesziteni :( :)
2011. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Fiú vagy e vagy lány vagy e? E?

2011. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát nem tudom...Én eleinte voltam féltékeny,de aztán végig gondoltam,hogyha megcsal a párom,akkor az lehet,hogy fájni fog,de jó hír viszont az,hogy tudom,rossz emberrel álltam le.Onnantól fogva mosolygok,ha eszembe jut,hogy megcsal a párom.Ha kiderül,mááá megyek is.Ennyi.
2011. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!