Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam az Igazit? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az Igazit? De Neki nem Én vagyok!?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok úgy mint még soha, ilyet nem éreztem!! Boldog vagyok vele, pillango repdes a hasamban, remegek egy csóktól és kívánom mint a levegőt.

De NEM SZERET.nem kellek neki.


2011. júl. 29. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeret, nem kellesz neki, nincs veled és melletted, akkor nem ő az igazid...

Az Igazi szeretni fog, tisztelni és becsülni.

2011. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Hát akkor így jártál. Majd találsz másik igazit. Ugyanis nem csak egy létezik, vagy ha igen, akkor se tudhatod biztosan, hogy ő az. Az igazinak fontos ismertetőjele, hogy viszontszeret.
2011. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sajnálom:(

naggyából tudom mit érzel..

2011. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az Igazi viszontszeret???

Hm:( De Imádom ezt nem lehet elmondani, nem fogom tudni elfelejteni, nem hogy másra cserélni!!!:S

2011. júl. 29. 00:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok:S ilyen az élet...
2011. júl. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha én nem kellenék neki úgy kiszeretnék belőle egyből mint a huzat. Ennek a srácnak te valószínűleg mindig egy "senki" leszel. Tényleg megérdemli, hogy rááaldozd az energiáit? Tényleg olyan, amilyennek elképzeled?
2011. júl. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te nem a pasiba vagy szerelmes hanem a szerelembe.Hogy lehet valakit ugy szeretni hogy közben ő nem szeret.


Pl csokolózól vele,imádod de ő közben nem azt érzi amit te,nekem ez baromira megalázó lenne.

2011. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utso válaszolok nem lehettek még ennyire szerelmesek:P...
2011. júl. 29. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt már kapcsolatod előtte?
2011. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!