Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam az osztálytársamba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja elmondtam a csajnak(aki eddig a barátom volt) hogy szerelmes vagyok belé.(neki van barátja)Azóta amikor rám néz, tudom, hogy erre gondol.Már többször próbáltuk megbeszélni,de mindig ugyanarra jutottunk:neki ott a barátja,akit szeret és tisztel. Én vagyok neki a 2. és azóta még bizalmasabb barátja vagyok. De nem értem Őt,mert szinte minden nap felhív, keresi a társaságomat.Mit tegyek?Próbálom elfelejteni,de mindig csak rá gondolok. 18/F
2011. júl. 29. 01:24
 1/7 anonim válasza:
Hát... szívás
2011. júl. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%

1. Megpróbálhatod a barátja hátába döfni a kést. Mármint szimbólikusan. Van egypár (nem a legszebb) trükk hogy lehet rábírni a szakításra. A lényeg hogy veled kapcsolatban minél több pozitív élményt éljen át, a(z ex)barátjával pedig minél több negatív élményt.


2. Vagy csak szimplán a szemébe mondod megint a frankót, persze fontos a jó időzités.


3. Vigyázz hogy ne te legyél a "meleg barátja". Próbálkozz többször. Legyél kicsit önzőbb, igenis többet akarsz, és ezt éreztetned kell.

2011. júl. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Adnál pár tippet,hogy bírjam rá a szakításra?
2011. júl. 29. 13:47
 4/7 Lia99 ***** válasza:
Szerintem a lány nincs tisztába az érzéseivel.Szerintem 1 idő után rájön h téged szeret.Én hittem a fiu-lány barátságba mert ez velem is történt.De a vége azlett h elkezdtünk járni és már 1 éve együttvagyuk.Kitartás!
2011. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez velem is megtörtént! Ugyan így volt pontosan ahogy kérdező leírta!


Annyi különbséggel hogy én nem mondtam el neki hogy szerelmes vagyok belé, hanem ő jött rá, és azóta nem keres, nem beszélünk! Vagyis kényszerből hozzám szól! De akkor meg olyan hülyeséget kérdez hogy fáj! :/


Egyébként meg megutáltam, mert rájöttem hogy milyen is valójában! Szerintem hagyd a csajt, keress másikat! Nehogy tönkre menjen egy barátság! Menjél bulizni, foglald le magad, sportolj!

2011. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Csatlakozom hozzátok, én is voltam már ilyen helyzetben. Nekem is ez járt a fejemben: szét kell őket szednem.


De ez a lehető legembertelenebb dolog amit tehetsz. Arról nem is beszélve, hogy mivan, ha később rájösz, mellényúltál. Hidd el idő kérdése és jön más.

2011. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd a csajt! "Házi nyúlra nem lövünk" - hülye mondás, én is ezt mondtam, de igaz! Nem működött nálam se, volt pár osztálytársam akik szintén megszívták és haverok is jártak már rosszul így. Próbáld meg túltenni magad a csajon és keress mást, tudom, h mondani könnyű, de sztem megéri! :)
2011. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!