Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek össze vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze vele ilyen körülmények között? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác aki sajnos 4 évvel idősebb. Sajnos egyenlőre nem tudunk találkozni, ezért általában facebookon beszélgetünk. kirakott egy számküldős postot, akkor azt kellett kiírnia, hogy járna-e velem.( ez most nagyon népszerű az ismerőseim között.) Küldtem tehát számot és azt írta ki, hogy fiatal vagyok hozzá de ha nem lennék akár össze is jönne velem. gyakran rám ír. állandóan "bökdösődünk". mindig lájkol, hozzászól.:D de mindig az motoszkál bennem, hogy fiatal vagyok hozzá. nyomulni sem akarok, de ha látom, hogy facebookon van egy eseményem azonnal görcsbe szorul a gyomrom és... szerintem tudjátok hogy van ez. hogy tudnám jelezni neki, hogy a kor csak egy szám az esetemben. többen mondták már, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. ezért többnyire idősebb barátaim vannak. és szerintem nem ismer még igazán. hogy tudnám magamra terelni még jobban a figyelmét, és így hogy jöhetnék össze vele.
2011. júl. 29. 02:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

szerintem jól érzed, ne erőltesd.

ha ő nem moccan, akkor nincs rádindulva.

a bökdösés meg nem szándékos, az is lehet, hogy tele van a hócipője a bökdöséssel.:)

megírta már a véleményét, én nem hiszem, hogy érdemes volna tovább fájdítani a szíved. ha akar valamit, megtalál téged, koncentrálj inkább másra.

ha meg találkoztok, akkor ne viselkedj sehogy, tedd azt, amit az adott helyzet diktál, ne kezdeményezz semmit, ne tuszkold rá a társaságod.

az a nap úgyis eldönt mindent, azt hiszem egyértelmű lesz minden, de remélem, jól érted majd.

2011. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, két éve együtt a fiúmmal, aki 5 évvel idősebb. Ez a korkülönbség csak akkor számít, ha valakit zavar, mert volt olyan, akivel 4 év volt köztünk, de azt ő sokallotta, ezért nem jöttünk össze. Ha téged nem zavar... amúgy meg abban egy korábbi hozzászólónak igaza van (bár szélsőségesen írta le kicsit), hogy oké, hogy egyelőre nem találkozhattok, de akkor is van facebookon kívül más, mondjuk telefon. Most azért, mert tetszik neki pár képed, meg megbök (amit spéci mi haverokkal szoktunk) annyira nem jelent semmit. Nehogy már ma az legyen, hogy aki tetszik, azt megbököm, meg lesem facebookon, könyörgöm! Ha felhív, próbál elérni, nem csak az adatlapodat böngészi, az már jelenthet valamit, de ezt csakis vele tudod megbeszélni, nem pedig velünk, akiknek gőze sincs, kik vagytok és milyenek.
2011. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg nem veszthetsz vele semmit ! :)
2011. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! megbeszéltük, hogy holnap(a városnapon) együtt leszünk a tűzijátéknál. és mondta, hogy egyedül várjam a megbeszélt helyen.:D
2011. júl. 30. 22:05
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor sinen vagy, látod megy ez !
2011. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
amikor kialudtak, a fények, és amikor csak a tűzijáték fénye világított, félénken megfogta a kezem, aztán végig simította az arcom, majd félénken megcsókolt. nagyon boldog vagyok.! ♥
2011. aug. 2. 00:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Tart még a kapcsolat?
2012. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!