Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg az asszonyn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg az asszonynak hogy BÜDÖS a szája?

Figyelt kérdés
Tele van a tököm, hogy az asszonynak mindig büdös a szája! Olyan undorító, hogy kifordul a gyomrom! Már többször beszéltünk róla, de tegnap is büdös volt! Minden alkalommal tegyem szóvá? Amúgy szokott fürödni, fogat mosni meg minden - de a szája büdööööös!!!! Ja és még Ő panaszkodik, hogy nem csókolom meg nem csókolózok vele!!!!! ÁÁÁÁ
2011. júl. 29. 09:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%

lehet h valami baktérium van a szájába letelepedve. vagy az egyik foga ki van lyukadva, vagy elkezdett szuvasodni.

menjen el fogorvoshoz, és kérdezze meg ott h ez miért lehet...mert ez nem természetből jön az biztos.

2011. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 B.angel ***** válasza:
82%
egész egyszerűen mondd meg neki.. a stílusod alapján úgyis vagy olyan paraszt
2011. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
nem bagózik??? mert attól is lehet...egyen rágót stb...az én páromnak is de neki a foga miatt és nem mindig...mondtam neki többször hogy menjen el fogorvoshoz de fél..(vésnek) és nem akarom mindig nyaggatni :S
2011. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
77%
Fogprobléma, szájüregi probléma, gyomorprobléma is okozhat ilyet. Menjen el, vizsgáltassa ki. Ha már többször beszéltetek róla, akkor miért nem ment még el dokihoz?
2011. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

nem bagózik??? mert attól is lehet...egyen rágót stb...az én páromnak is de neki a foga miatt és nem mindig...mondtam neki többször hogy menjen el fogorvoshoz de fél..(vésnek) és nem akarom mindig nyaggatni :S


pedig minél hamarabb annál jobb. mert pár hónap múlva te is megszívod, meg persze ő is. egyre gyakrabban lesz büdös a lehelete, mivel nem csináltatja meg....

2011. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 B.angel ***** válasza:
24%

ja bocsi.. újra olvastam ... mondtad neki =/

hát akkor tényleg menjen el fogászatra! menj el vele! :)

de a stílusod akkor is paraszt..

2011. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Sehogy, kínáld inkább rágóval, esetleg cukorkával. Ez utóbbival inkább ne, mert ha rosszak a fogai csak még rosszabbak lesznek tőle.
2011. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kedves Angel majd ha akkor is ezt mondod amikor hasonlóban lesz részed akkor adni fogok a szavadra. -P
2011. júl. 29. 10:10
 9/37 A kérdező kommentje:
Látszólag nem tosszak a fogai, rágózni és fogat mosni szokott rendszeresen.
2011. júl. 29. 10:11
 10/37 B.angel ***** válasza:

ccc-.-

ez nem attól függ, hogy hasonlóval találkoztam-e már (megjegyzem igen ..), de mégsem voltam ilyen bunkó, paraszt stílusú, még így "névtelenül" sem, itt a gyakorikérdéseken. Úgyhogy jobb, lenne ha elgondolkoznál magadon.

A párod meg tegyen érte, hogy ne legyen büdös a szája, elmehetne fogászatra aztán onnan tovább küldik oda ahova kell! Neked meg mellette kéne állnod, hiszen a párja vagy. Nemde? Igazságtalanul nem hiszem, hogy jogod van engem elítélni, amiért te vagy bunkó stílusú. :) Na mindegy, minden jót!

2011. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!