Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos manapság a lányoknak a pasi egzisztenciája huszonéves korban (mondjuk 30-ig bezárólag)?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a mostani gazdasági helyzetben egyre többen vannak olyan férfiak a korosztályomban, akik frusztráltak, nehezebben tudnak ismerkedni kialakulatlan egzisztenciájuk miatt. Ez hosszútávon nagy problémákat jelenthetnek a párkapcsolatokban. Mit gondoltok erről?
2009. ápr. 6. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy sok nő van, aki a pézre hajt kimondottan, és ezt tudatosan megtervezi. én úgy gondolom, hogy az fontos, hogy legyen egy viszonylag stabil egzisztenicája egy párnak, mert a pénztelenség bizony megöli a szerelmet. a szüleim is, amíg dúlt a szerelem, nem volt semmi gond azzal, hogy filléres gondok vannak, de később ez a mindennapos veszekedések fő forrásává vált. el is váltak. de ezen kívül még számos példát fel tudnék hozni erre a környezetemből. magam is sokat hajtok azért, hogy nekem könnyebb legyen anyagilag, mint Édesanyámnak volt, és ezt egy ffitól is elvárom.
2009. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindig is vannak és voltak olyanok(legyen az nő vagy férfi) akik csak azért voltak együtt mert az egyik fél gazdag...Fontos, hogy ki tud szűrni, hogy ki az, aki magadért szeret és nem a pénztárcádért.


Szerintem a szerelemben nem az elősdleges dolog az egzisztencia. Persze a későbbikeben(házasság, gyerekvállalás), nem árt ha van pénz és nem kell minden filléren gondolkozni, hogy vajon most megvehetem-e ezt vagy azt. Mivel azt írtad huszonéves vagy, gondolom még nem nagyon gondolkozol ilyenken. Tehát a kérdésedre a válasz, egy jól működő kapcsolatban nem kéne, hogy fontos szerepet játszanak az ilyen dolgok...


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én 22 vagyok. Nálam olyan szinten fontos csak, hogy egy notorikus munkakerülővel nem állnék össze. Illetve olyannal, aki már 10 éve egyetemista és nem dolgozik egyáltalán.
2009. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

engem elsosorban a szemely erdekel es nem a penztarcaja. az olyanokat viszont nem szeretem akik semmi egyetemeken lotyognek, kihagynak,buknak eveket, a szuleiken lognak es szorjak a penzt amit megcsak nem is ok keresnek meg. ez mar nem is annyira anyagiak mint karakter es ertekrend kerdese szerintem.

aki elvegzett egy 3-4 eves egyetemet az igenis dolgozzon. viszont egy orvosist nem itelek el ha 24 evesen is a szulei segitik anyagilag. szoval van kulonbseg az ilyenek kozott is.

minden esetre imponal ha vki kicsit tehetosebb,mivel minden no biztonsagra vagyik. es konnyebb ugy szerelmes lenni ha a ti neveteken van a lakas es nem damoklesz kardjaeknt log a fejetek folott a hitel/lakber nem? es tudod h vallalhatsz gyereket mert nem fog kelleni 2 honap utan visszarohanj dolgozni.

de ettol fuggetlenul, ha bekepzelt, taplo, dicsekvo, fosveny, stb az illeto vagy nem passzolunk akkor nincs az a penz h vele legyek.

2009. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 25évesen rokkant nyugdíjas vagyok, elég géz így csajozni.

Mit gondoltok?

2009. ápr. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmibaj, hogy 25 évesen rokkant nyugdíjas vagy, leírva egy kicsit fura. Illetve nem ismerem a problémádat, de szerintem nem lehet mérvadó ez egy uj kapcsolatnál.
2009. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 7. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A rokkantnyugdíjas srác kérdéséhez visszatérve, minap láttam szintén ilyen helyzetű korodbeli srácot.Tudott menni,de nagyon nehezen, apró lépésekben, és az egyensúlyával is látszólag voltak problémák.Ettől függtlenül szó nélkül összejönnék vele,mert normális, igényes ember volt, akiben láttam még valami pluszt,ami nem biztos, hogy más egészséges emberben megvan.



A kérdezőnek pedig: 20-as évem elein járó nő vagyok, és a környezetemben sajnos rengeteg az olyan nő,aki a gazdag 30-asokra hajt.Ha alatta egy bmw,audi stb... már mindegy nekik milyen ember,és hogy néz ki. Idézve egyikőjüket egy audis srácra nézve: "ha suzukiban ülne,meg sem nézném, de így megpróbálom megszerezni a számát..."---erről ennyit,szégyellem sokszor az ilyen ismerőseimet.

2009. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Persze,hogy fontos!

Mindenki megnézi mije van a másiknak,szerintem kicsit képmutató,aki ezt nem vallja be!

Ennek ellenére persze én se a pénztárca alpján választok párt,de abban a korban,amit már írtál,azért már vannak bizonyos dolgok,amivel igazán "illik már rendelkezni"!

Én egy 24 éves lány vagyok és szeretném,ha a párom rendelkezne "olyan egzisztenciával",mint én !

A nők szeretnek felnézni a párjukra és ha anyagilag elveszett egy férfi,az nem egy túl vonzó dolog!

Sohasem a pénzt nézve választottam párt,mielött még leleszek pénzéhes rib@ncozva!

2009. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!