Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Msn beszélgetések, most lebuktál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn beszélgetések, most lebuktál?

Figyelt kérdés

Az van hogy a párom msn-ezik másokkal is,és annyira idióta szegényke hogy a naplózott beszélgetéseket soha nem veszi észre,és azokat elolvasván rájöttem hogy több vasat is tart a tüzbe..Illetve amig én dolgozok addig ő kufircol titokban pasikkal..Most mit tegyek? Szakitsak?


33\F


2011. júl. 29. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jah én anyámról derítettem ki ugyanezt.Csak ó kitörölte de a lomtárba ottmaradt.
2011. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jaja, nem kérdés. Esetleg meglepni/rajtakapni valakivel, de ugye csak akkor ha kiderül msn-en h hol taliznak...
2011. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia mutasd meg neki az üzeneteket vagy mit és akkor mond neki hogy csákányi lászló!
2011. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megcsal akkor mindenképp
2011. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele..elsőnek is, ahogy viszont a beszélgetés esik..úgy puffan
2011. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted? Gyalogsági ásó, szemeteszsák, 20 kilo gipsz. Ajánlom a Mecsek alját, egész jó helyek vannak ott. Köszi, 1 ribancal kevesebb!
2011. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

tényleg kufircol vagy csak a levelekből gondolod azt? Ha tényleg kufircol akkor igen szakíts..

De az is lehet hogy kicsit "kiakarja élni magát" és ezért hülyíti a pasikat, vagy csak szimplán az ismerőseivel szórakozik.

Én is szoktam fiú ismikkel msn-ezni és van hogy pl az XY mindig husomnak hív de nem veszem fel "ÚGY" vagy viccből ajánlatokat tesznek meg ilyenek...

Sztem beszéld meg vele...jobb az egyenesség, hidd el :)


L21

2011. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 14:09

De itt olyanokat ir bizonyos pasinak hogy átjösz akkor? Mert most nincs itthon senki,és jöhetsz nyugodtan..Azért én sem most jöttem le a falvédöröl..

2011. júl. 29. 14:14
 9/19 anonim ***** válasza:
a beszélgetéseinek szaftosabb részét kitenném háttérképnek és figyelném a fejét mikor bekapcsolja a gépet, aztán persze kivágnám a fenébe
2011. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

14:09 -vagyok


sztem mképp ülj le vele megbeszélni....ne hagy hogy felültessen...:S


L21

2011. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!