Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez baj? Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj? Három hete történt, hogy összejöttünk a barátokkal és ott volt az a srác aki tettszik nekem.

Figyelt kérdés
Szerintetek az baj hogy megkérdeztem tőle, hogyha kellene köztem és a barátnőm között döntenie akkor kit választana, honnan tudja a nevemet, tettszek-e neki-mióta és hány százalékra? De ő tőlem nem kérdezett semmit...
2011. júl. 30. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Csak én nem értem a kérdést?! :D 3x elolvastam de sötétség..
2011. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem baj, csak nagyon gyerekes dolog.
2011. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és az ronthat a kapcsolaton? :(
2011. júl. 30. 14:50
 4/17 A kérdező kommentje:
és aki az 1. kommentet írta, annak annyit, hogy baj-e hogy ÉN kérdeztem meg tőle???
2011. júl. 30. 14:51
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Hát elég gyerekes dolog volt olyanokat kérdezned, hogy hány százalékra jössz be neki mondjuk..
2011. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tudtam volna komolyan felelni, mert tényleg elég gyermeteg közeledés. Egész konkrétan a "Mennyire illetek össze? Tudd meg moooost!" reklámok ugrottak be a szituációról :D
2011. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
emígy azt nem mondtam hogy hány éves vagyok! 12
2011. aug. 2. 13:20
 8/17 anonim ***** válasza:
látszik.
2011. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nah igen...szerintem te még ne fiúzz...nem tűnsz túl érettnek...
2011. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja sajnos ilyen dolgok vannak...szerintem is szörnyen gyerekes...bár én is csak 13 vagyok és most mindenki azt fogja gondolni, hogy kicsi hülye jár a pogája..Ilyen kérdéseket nem tesz fel senki..ha valaki ilyet kérdez tőlem..egyszerűen hányni tudnék sokszor kapok ilyen, valamint ehhez hasonló üzeneteket 16-17 éves srácoktól is és nagyon ki tudok rá akadni, hogy valaki még ekkorán is ilyesmikkel foglalkozik...
2011. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!