Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak tényleg ki kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg ki kell jelölni a határokat, és valamilyen szinten fogni kell őket, mert különben baj lesz?

Figyelt kérdés
Én mindig az élni és élni hagyni elvet követem a kapcsolataimban. Nekünk már van egy pici babánk, a párom mégis majdnem a régi életét élheti, a hobbijait megtartotta, egy héten 1-2 esetleg 3 nap nem jön haza munka után hanem csinálja a dolgát, a hétvégén általában egyik nap szinte végig távol van (pl most is). Soha nem szólok bele, hogy mibe öltözik, mit vásárol magának. Akkor se ha az egy több százezres tétel, amire kölcsön kell kérnie (ugyanannyit keresünk mindketten). Teljes szabadsága van én úgy érzem, de most valahogy visszaél ezzel. Tegnap tett valamit (az most mellékes hogy mit), ami nekem már az a kategória, ami szerintem nem fér bele. És az a durva, hogy ahelyett hogy bocsánatot kért volna, még neki áll feljebb! Én meg fortyogok a méregtől. És szerintem én vagyok a hülye, hogy mindig mindent ráhagytam, mert ha kijelöltem volna világosan a határokat, akkor talán nem lenne ilyen tiszteletlen velem. Vélemény?
2011. júl. 30. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Azt azért remélem érzékeled, hogy úgy beszélsz a párodról, mint egy kutyáról, amit nem vertél el jól kölyökkorában, ezért a lakásba piszkít.

Nem vagy te egy kicsit nagyra magaddal?

2011. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, lehet hogy néha oda kéne "csapnod" (jelképesen értem).

Hogy azért vegye észre hogy ez a kettőtök kapcsolata, melyet közösen éltek, közösen alakítotok, főleg ha már hárman vagytok.

Szerintem jobban kellene a harmóniára törekednie a párodnak, és kevesebbet csatangolni.


Persze azért ne ess neki egyből ha hazaért :D csak módjával, jelezd neki hogy téged ez bizonyos szinten bánt.

Ha igazán szeret akkor meg kell értenie.


Ennyit tudtam segíteni :)

22/F

2011. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék nagyra magammal? Szerintem nem tudsz szöveget értelmezni. Éppen azt írtam, hogy minden szabadsága megvan, a legtöbb kapcsolatban fele ennyi szabadideje nincs egy pasinak, főleg baba mellett! Fele ennyire nincs hagyva, hogy azt csináljon amit akar, oda menjen ahova akar, azt vegyen amit akar. Általában a nőnek is van beleszólása. Nálunk ez így alakult, mert így alakítottuk, de szerintem túl lazán álltam hozzá. És kérlek ne sértegess mert nem is ismersz.
2011. júl. 30. 15:54
 4/15 napietus ***** válasza:
36%

szerintem akit fogni kell azt nem érdemes, tehát ez butaságf, hogy egy nőnek szabályoznia kéne a férjét. a gyereked neveld, ő van rászorulva, és lesz is még egy ideig. a pasid nem a gyereked.


de azt, hogy kölcsönöket vegyen fel baromságokra, nem hagynám, vagy akkor oké, viszont akkor külön kassza, semmi közünk egymás pénzügyeihez (nálunk egyébként nem is volt közös kassza az esküvőig).

2011. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Másodiknak: köszi, hát próbálok majd beszélni vele de ő nagyon makacs (bak csillagjegy). És azt hiszi magáról, hogy ő a tökéletes férfi és szokta is mondani, hogy ő nagyon normális pasi mint ő. És persze most megint én vagyok a hibás, hogy mosolyszünet van. Holott ha korábban jeleztem volna, hogy nálam hol a határ, akkor lehet hogy ez az eset most meg se történt volna.
2011. júl. 30. 15:56
 6/15 A kérdező kommentje:
A kölcsön-dolgot nem kérdezte meg tőlem. Azzal állított haza ,hogy vett X dolgot, és mivel nem volt rá pénze, ezért kért az egyik rokonától és 4 havi részletben kell visszaadni. Kérdezte, hogy nem haragszom-e, de nem haragudtam emiatt akkor rá, csak meglepett hogy ilyen hirtelen döntött egy ekkora kiadásról tökegyedül. De általában sem szokta megosztani velem, hogy mikor mit vesz, csak utólag. Egyébként még nem vagyunk házasok.
2011. júl. 30. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott engedékenység is elfajulhat. Egy családos férfinak, igen is elsőként a család legyen az első, és ne a hóbortjai satöbbi. Azt viszont én se hagynám, hogy adósságba vigye a családját a saját hóbortjai miatt. tökéletese Valószínű, hogy túl elnéző és engedékeny voltál a pároddal, aki ezt eléggé élvezte és sajnos meg is szokta. Viszont az se jó, hogy "szabályokkal" bástyázod körbe a párodat, mert abból is elég szép galiba adódhat. Valahogy az arany középutat kéne megtalálnod. Tudom-tudom, mondani könnyű:)
2011. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 napietus ***** válasza:
73%
hát ezt az anyagi kérdést pedig tisztázzátok. több házasság/kapcsolat megy az ilyen tisztázatlan pénzügyi dolgok miatt tönkre, mint a hűtlenség miatt. gyereketek van, akit fel kell nevelnetek, szóval ez mostmár fontos. tehát ezt a dolgot "fogni" kell, a többit nem, abban igazad volt elejétől fogva.
2011. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találni az egészséges egyensúlyt ülj le vele normálisan beszélgetni nem veszekedni(!) győzd meg,ha ész érvekkel támadsz kitartóan indulat nélkül akkor előbb utóbb belátja hiába bak.

Ne kényszerítsd hanem győzd meg.

2011. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, az anyagi kérdést azt mindenképpen tisztázni fogjuk csak hát kényes téma.

Szerintem is engedékeny voltam, de a másik véglet talán még rosszabb, tényleg nehéz megtalálni a megfelelő középutat.

2011. júl. 30. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!