Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy fiu udvarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiu udvarol egy lánynak, de a lány azt mondja "maradjunk csak barátok" azt a fiunak el szabad fogadnia? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert ha elfogadja akkor találkozgatnak, beszélgetnek, de a fiu már nem tud a lányra úgy nézni mint barát. Sokkal inkább a lányt látja benne. (személy szerint amugy se igen hiszek a fiu-lány barátságban, de ez mellékes)Akkor csak az lesz, hogy sóvárog útána, álmodozik róla,de nagyon jól tudja hogy soha nem lesz az ővé...Több értelme van ha akkor mikor ezt mondják neki, azt mondja:"már van elég barátom" aztán hónapokig nem találkoznának Hiányoznának egymásnak, de mikor újra találkoznak újból megprobálhatják. Nekem ez a véleményem.
2011. júl. 31. 23:58
 1/10 BaKs ***** válasza:
100%
neeeem, nem hinném, hogy az lenne a jó neki, ha elfogadná, én egyszer elfogadtam egy ilyen ajánlatot, és 3 évig szenvedtem 21/F
2011. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ki hogy gondolja.. de lehet egy kis ideig még "haverkodhatna" a csajjal, aztán megint próbálkozna, és utánna jönne az egy hónap szünet rész. lehet a csaj csak nem akarta elsietni, és érdekli a srác vajon kitart e mellette, vagy rögtön tovább áll.
2011. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dettó ugyan ez van/volt velem... én is voltam olyan hülye hogy elfogadtam és én is 3 évig szenvedek/szenvedtem. De valószinüleg már nem fogokunk tul sokat találkozmni.
2011. aug. 1. 00:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

legutóbb hogy ilyen helyzet állt elő, hogy közeledtem a lányismerősöm felé, ő pedig azzal utasított vissza, hogy nem akarja kockáztatni a barátságot, a válaszom egy kis eszmefuttatás volt:

A szimpla barátságnak itt és most már vége. Hogy miért? Mert nyíltan és őszintén bevallottam az érzelmeimet, illetve azt, hogy nem tudok és nem is akarok egyszerűen barátként tekinteni rád. Szóval ha szeretnéd most békén hagylak egy darabig hogy átgondold ezt, vagy megpróbálhatjuk azt hogy legyen a Te és az én-ből "mi", illetve van még egy lehetőség. megszakítjuk a kapcsolatot. hisz a legyünk csak barátok az olyan, hogy a döglött kutyát megtarthatod.

2011. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor ne szenvedj. mellőzzétek egymást, keress mást, mert nem lesz jobb
2011. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BaKs ***** válasza:
egyet értek 0:04-el
2011. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
00:05 megtettem,de iszonyuan hiányzik :S de nem lehet mást csinálni...:/
2011. aug. 1. 00:07
 8/10 A kérdező kommentje:
00:04nek rohadul igaza van
2011. aug. 1. 00:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a nőstény azt hiszi, nagyon korrekt és érett azzal hogy egy ilyen f*szsággal koptatja le hősünket.


Egyáltalán nem tisztel és hülyére vesz.


Többet hozzá ne szólj...

2011. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Angel of Đeath válasza:

Én a másik oldalról éltem már át nem is egyszer ezt a történetet... Mindkét fél szemszögéből… de most csak ezt az egy storyt mesélem el. Megpróbálom rövidre fogni =) Szóval mindig kicsit fiúsabb lány voltam, mármint személyiségileg =) átkozottul sokat verekedtem és inkább fiú barátaim voltak.

Szóval a legjobb barátom, akit szinte testvéremként szerettem egyik éjjel elhívott sétálni, ami megszokott volt már, mert ha nem tudtunk aludni, akkor csak felhívtuk a másikat lévén 5 percre lakott tőlünk. És egész este olyan szomorú volt, meg mondta, hogy nőügy én pedig ugye bátorítani akartam, hogy ha a lánynak tényleg nem kell akkor egyáltalán nem az ő hibája, mert kész főnyeremény. Erre megcsókolt és kijelentette h én vagyok az a lány. Előtte sose gondoltam rá úgy, mint pasira de tudtam, hogy nem kérhetem csak a barátságát, mert még ha bele is menne fájna neki =( ezért járni kezdtünk... egy darabig jó volt, hisz nem változott igazán semmi csak az, hogy időnként megcsókolt. Én megpróbáltam, tényleg megpróbáltam több érzést táplálni iránta, de pár héten belül rá kellett jönnöm, hogy bármennyire is nem akarom elveszíteni, ezt sem csinálhatom vele. Így elmondtam neki az igazat. Mire ő megköszönte az együtt töltött időt és megkért, ne találkozzunk egy darabig. Azóta is beszélünk néha de már csak nagyon ritkán =(

Gyerekek voltunk még… Annyiszor megbántam már, hogy ezt tettem. Mai fejjel már valahogy másképp csinálnám... L/19

2011. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!