Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most furcsa vagy természete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most furcsa vagy természetes? Lányok! (szakítás)

Figyelt kérdés

3 évig voltam együtt az első barátommal. Most 19 éves vagyok, imádtam őt, borzalmasan. Folyton együtt voltunk, ha nem volt itt nagyon hiányzott.

3 hónapja szakított velem minden előzmény nélkül én pedig magamba zuhantam. Olyan szinten, hogy nem tudtam magamról. Nyugtatóztam, drogoztam minden ami kell.

Egy nap azonban arra keltem, hogy jól vagyok.

Azóta mosolyogva kelek, fekszem, újra találkozom a barátaimmal, nem sírok, elvagyok szinte már tökéletes a dolog.

Ez megy 2 hete.

Ez mitől van? Mi történt? 3 évet közel 3 hónap alatt ki tudok heverni vagy ez csak egy szimpla hullám?


19L


2011. aug. 1. 12:23
1 2
 1/11 x) ***** válasza:
Az ilyen dolgok igazából megmagyarázhatatlanok :) kiheverted szerintem ennyi történt.
2011. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van!
2011. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

3 év annyira nem sok idő.Simán ki lehet heverni 3 hónap alatt.

A drogozásodhoz meg gratulálok hülyegyerek...

2011. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
most kezd hatni a szer... :D
2011. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem durva drogokra gondoltam, és nem is sokat :) most már teljesen leálltam mindennel :)


csak olyan fura volt ez az egyik napról a másikra dolog

2011. aug. 1. 12:30
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
12:27 Én meg anyukádnak gratulálok, h ilyen balf@sz gyereke van, h.lyegyerek
2011. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Neked is gartulálok,ha drogos vagy remélem hamar beledöglötök.
2011. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
gyerekek, nem szeretnék veszekedést :) amúgy meg mindenki a saját életével foglalkozzon :)
2011. aug. 1. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Kitomboltad magad és rendbe jöttél. Olyan szokatlan ez?
2011. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12:37 szerintem itt egy vki van, aki bele fog dögölni, és az te vagy, és a h.lyeség fog elvinni:D Kis lúzer gyík vagy, de sebaj, talán még kinövöd. A többit meg hagyd a nagyokra
2011. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!