Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy HOSSZÚ kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy HOSSZÚ kapcsolat után miért megy bele az egyik fél ( lány) 1 hétre a szakitás után egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ő boldog , én nem ... Ő mással van, én meg nem tudok új kapcsolatba belemenni még szóval sza. a helyzetem mert nekem rosszul esik hogy egy több éves kapcsolatot nem tisztel meg annyival hogy legalább picit vár.


Én meg nem tudok új kapcsolatba belemenni mert képtelen vagyok ilyen hamar mással lenni.


2011. aug. 2. 04:25
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a masik srác bennevolt abban hogy szakitottatok?
2011. aug. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen. az én kapcsolatom ellaposodott és már nem is foglalkoztam a másikkal, csak ezt nem vette észre, de ugye ő se foglalkozott velem, suliszünetben is csak felhívott néha, aztán nem is akartam én se találkozni, at utolsó kb fél évben csak arra vártam, hogy jöjjön valaki jobb, ezért jöttem össze azonnal valaki mással. 20L
2011. aug. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 B.angel ***** válasza:

Jól leírták előttem.

Biztos arra várt már az a lány, hogy szakítsatok már, de még valamiért nem akart kilépni a kapcsolatból.

Ha hosszú ideje voltatok együtt, lehet ellaposodott a kapcsolatotok és szép lassan megismerkedett mással.

Nézd a két rossz közül ez a jobbik. Szarabb lett volna, ha közben jön össze mással, amikor még együtt vagytok...

2011. aug. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én lány vagyok és kifejezetten utálok egyedül lenni.Szóval valszeg megpróbál tovább lépni. Lehet közben godnol még rád, de mivel veled már vége ezért miért keseregjen otthon egyedül, ha van akivel elvonhatja figyelmét és akár még meg is szeretheti.Mivel te nem vagy vele ezért mással van.Az meberek többsége társas lény és ketten könnyebb mint egyedül.
2011. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocs az offért, csak kíváncsi vagyok a további válaszokra mert pont ilyen helyzetben vagyok én is.
2011. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ember a szakítás után gyorsan, a másik lassan lép tovább.....ennyi...emberek vagyunk...
2011. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 .Daniel. ***** válasza:
72%

Haver elárulok neked egy nagy igazságot. Szűrd ki a korábbi csaj válaszokból hogy mit tettek. A csajok olyanok mint a majmok. Addig nem engedik el az egyik ágat az egyik kezükkel ameddig nincs új ág és azt a másikat nem fogják szorosan. Látod a lányok is megmondják hogy nem akarnak egyedül maradni. A másik csaj meg azt írta hogy az utolsó fél évben csak másra várt..wtf ez engem igazol?Hát persze.

Gondolom lesz egy kis sértődöttség erre de az csak az igazság tagadása lesz. Tehát most már illene segítenem is neked:) A legjobb ha elfelejted azt a csajt és elkezded építeni az életedet. Legyen pár hobbid, jó munkád, tedd értékessé az életedet. De ne menekülj egy másik oldalbordához hogy elfelejtsd a másikat:) Mit szeretsz csinálni? Próbálj ki új dolgokat és ne feled: fő a magabiztosság! Ne kérdőjel legyél(az a nők posztja) Te férfi vagy így légy felkiáltójel :)

Sok sikert!

2011. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) Utolsó nagyon nagy megmondtad :)!!! igazad van , most a hobby fog lekötni addig ameddig nemtudok énis újba belekezdeni !


Köszönöm

2011. aug. 2. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sose tudtam szakitás után új kapcsolatba kezdeni... Akűár Én szakitottam, akár velem szakítottak... Eléggé válogatós is vagyok, vagy h mondjam meg nekem idő kell h tultegyem magam a dolgokon... Volt h vége lett egy kapcsolatomnak, utánna 2 évig voltam szingli... L.24
2014. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!