Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam? Vagy ez a vonat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam? Vagy ez a vonat már elment?

Figyelt kérdés
Pár éve volt egy lány akivel kb 2 évig együtt voltunk. Nagyon szerettük egymást de hirtelen megromlott a kapcsolatunk és szakított velem (nem megcsalás vagy ilyesmi miatt). Azt akarta, hogy ne keressem. Én ezt tiszteletben tartottam, így egyik napról a másikra nem is találkoztunk annak ellenére, hogy szerettem. Azóta neki van barátja de sokat veszekednek, többször szakítottak, és olyan mint ha elhagyta volna magát a lány. 2 éve szakított velem, én még mindig szeretem! Szerintetek ha felkeresném örülne neki? Vagy inkább ne keressem?
2011. aug. 2. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hajjajj fekete vonat

Elvitted a lábomat!

2011. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele még nem késő :D
2011. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
emberfüggő plusz mivel nem ismerem személyt igy nem ist udom megmondani lehet örülne de lehetséges hogy fájna neki hisz eszébejut hogy régebben miért szakitottatok amugy ha segiteni akarsz mindenképpen akkor barátként is felveheted vele a kapcsolatot bár a fiu lány baratság tényleg huzós és skan mondják hogy nemis létezik egy próbát megérhet bocs hogy hosszu lett
2011. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kicsit komolyabb válaszokat várok, szeretem a humort és én is szoktam itt humorizálni de azért igyekszem segíteni is :)!
2011. aug. 2. 13:57
 5/13 A kérdező kommentje:

13:56

Köszi! Nembaj ha hosszan írtad, legalább nem tőmondatban válaszoltál! :)

2011. aug. 2. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Keresd meg, sosem késő.

Amíg nem próbálod meg, nem tudhatod, mi lesz.

Egy próbát mindenképp megér, és ha bízol magadban, sikerülni fog.

Csak pozitívan!

2011. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1 próbát megér, de ha elutasít, akkor fogadd el és keress egy másik lányt, mert rengeteg lány van még, és lehet még találsz egy nála jobbat is!:)
2011. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyílván nem csaltad meg,és nem azért dobott...


Viszont ha azért dobott,mert nem talált téged elég érdekesnek,humorosnak,talpraesettnek...akkor nem sok esélyed lesz most sem...

2011. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel telefonon! :-) aztán a beszélgetésből majd kiderül,hogy találkozna-e veled!

Mindenképp,légy férfi!

24n

2011. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

14:06

Pont ezek miatt szeretett :). Egyébként amikor szakított akkor is szeretett mert láttam rajta. Nem is értettem talán még élni akart azért gondoltam h szakit.

2011. aug. 2. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!