Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi csináljak? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak? Van egy fiú akit ismerek már egy ideje és nagyon kedveljük egymást. Már többször is majdnem lefeküdtem vele. Nemsokára újra találkozom vele és nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Neki van barátnője, bár minden barátja azt mondja, hogy azzal a csajjal nincs is semmi köztük. Én nem akarok tőle semmit viszont ha újra látom nem tudom, hogy mondjam meg ezt neki. Ha megint találkozunk kidobja vagy inkább adjak neki egy esélyt és feküdjek le vele? 15/L
2011. aug. 2. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehogy lefeküdj vele! Kapcsolatromboló akarsz lenni?

5 év múlva meg majd minden női ismerősöd utálni fog, amiért mindenki kapcsolatába belemászol, hidd el! Én is utálom az olyan huszonéveseket, akik rámásznak pl. a vőlegényemre, vagy másnak a párjára! Ne akarj ilyen lenni, ez a legundorítóbb!

2011. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"vagy inkább adjak neki egy esélyt és feküdjek le vele?"

Igen, amint legközelebb találkoztok tedd szét a lábaidat...

Milyen éretlen kis buta lány vagy...

2011. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, ha adsz neki egy esélyt, legalább ne a szex-szel kezdd!

Vagy nálatok már ez az alap?

2011. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem akartam kapcsolat romboló lenni. Megfogadom a tanácsotokat!
2011. aug. 2. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól van, ez a beszéd. :) Hidd el, sok ellenséget szereznél ezzel. Inkább mondd meg neki, hogy nem szeretnél tőle semmit, különben is, foglalkozzon a barátnőjével.

Te meg biztosan találsz mást, akinek nincs barátnője! De a szex - úgy gondolom - 15 évesen még nagyon korai, ne siessétek már úgy el!

2011. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

R I B A N C !!!!!


"Neki van barátnője, bár minden barátja azt mondja, hogy azzal a csajjal nincs is semmi köztük."


És, ha mások azt mondják, akkor te el is hiszed?


"Én nem akarok tőle semmit viszont ha újra látom nem tudom, hogy mondjam meg ezt neki.


Ha semmit sem akarsz tőle, akkor mi a probléma?


"Ha megint találkozunk kidobja vagy inkább adjak neki egy esélyt és feküdjek le vele?"


Miért kéne kidobnia? Nem vagy abban a helyzetben, hogy esélyt adj. Te itt csak a felesleges harmadik vagy, aki tönkre fog vágni egy kapcsolatot, ha a nőjével marad, ha téged választ, mivel ha az utóbbi történik, akkor is mindenki úgy fog gondolni rád, hogy te vagy az a ribanc, aki tönkre b.szott egy kapcsolatot.


Szomorú, hogy 15 éves kis lányoknak az a legnagyobb gondjuk, hogy b.sszanak-e vagy sem.

2011. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!