Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, h ment működöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, h ment működött a kémia köztetek?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet h van egy srác akivel évek óta jó barátok vagyunk, de pár hónapja mond félreérthetőeket, jobban odafigyel rám mint általában és még inkább ellenzi h kifizessem a részem bármikor olyan helyre megyünk, sokszor csak úgy néz és hasonló egyebek amire arra utal h többet érez irántam..

Külsőleg pedig nem vonz. Igaz, nagyon jól elvagyunk, rengeteget beszélgetünk akár a semmiről is.. viszont fontosnak tartom egy kapcsolatban, hogy meglegyen az a vonzalom is..(gondoljatok most bármit is rólam) nálatok volt már hasonló helyzet..?


2011. aug. 2. 20:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Úrinő vagyok, nem állok neki szídni a felmenőidet. Úgyhogy csak annyit mondok, hogy te mindent tudsz, minden nőt ismersz, okos gyerek vagy, te szartad a spanyol viaszt, úgyhogy boldog életed lesz. Kívánok hosszút, minél hosszabbat.
2011. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy igen is sok olyan pár van, ahol az egyik teljesen más kategória külsőre. Hogy finoman fogalmazzak. Azért mert te ezzel a hozzáállással nem kellesz senkinek ne másokat okolj.
2011. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Valóban sok pár van, ahol az egyik teljesen más kategória külsőre, ugyanis sok férfinak nem számít annyira a külső, mint a nőknek, ezért összejönnek náluk sokkal csúnyább nővel is.

Amúgy meg bocsi, elfelejtettem h a gyikra író lányok mind kivételek, nekik csak a belső számít, és még véletlenül se felszínesek. Kár h a való életben vmiért nem lehet ilyenekkel találkozni.

2011. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
K.rva nagy tévedés. Nem CSAK a belső számít. De a megismerkedés után már az a mérvadó. Hosszú távon az számít inkább. Vagy hogy mondjam hogy te is felfogd? Áhhh, sehogy inkább. Minden nő, mint én is, gonosz, szívtelen ribancok vagyunk. Álszent k.rvák. Csak a külsőre és a pénzre hajtunk. Annyira szemellenzős, elvakult és elfogult vagy hogy nem győzködlek már. Túl van tárgyalva.
2011. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hidd el, van elég tapasztalatom, h ezt kijelentsem. Akármit is hisztek magatokról, a külsőn és a pénzen kívül egy nőt se érdekel semmi. Te nem próbálkoztál még lányoknál, ha jól sejtem, én igen, épp eleget (de minek). Mind visszautasított a külsőm miatt, pedig nem a ribikre hajtottam soha. Majd ha saját szememmel látok egy olyan lányt, akinek a belső is számít, akkor elhiszem, de ilyen soha nem lesz.
2011. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A különbség az hogy én nem hiszem magamról hogy a külsőn és a pénzen kívül érdekel más is. Én tudom hogy nem érdekel a pénz. A külső fontos az első benyomásnál, visszataszító kinézetű pasival sosem járnék. Mert nem vonz, nem semleges, hanem taszít. A pénz még kevésbé játszik szerepet a kapcsolataimban. Nincs gazdag pasim, sosem kértem bankszámla kivonatot mikor ismerkedtem valakivel. Dolgozó nő vagyok, el tudom tartani magam. És el is akarom. Nem választanám sosem önszántamból hogy anyagilag vagy bárhogy máshogy függjek valakitől. Te valami faluban laksz egyébként? Mellesleg nem tudom már hány pasit kellett kiszűrnöm akiket csak és kizárólag a külsőm, a testem érdekelt, semmi más. Szóval nekem ne magyarázz a témáról, mert sokan engem is csak a külsőm alapján ítélnek meg. Mégsem gondolom hogy mindenkit csak ez izgatna. Persze aki jól néz ki annak legalább van kikből válogatni. De így a hibázási lehetőség is nagyobb. Ha csak a külsőt nézném, akkor már rengetegen kihasználtak volna.
2011. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem minden nőt érdekel a pénz, van akit csak a külső. Pasiból is van olyan, akit csak a külső érdekel, de egyrészt nem mind, másrészt azok be is vallják. Ha nagyon jól néz ki egy srác, akkor pedig minden csajt megkaphat, és ki is használhat, még téged is. Kivéve, ha a csajnak pont nem ő jön be, v még jobban kinéző pasija van.

Amúgy igen, faluban lakom, de ez miért fontos? Nemcsak helyben ismerkedek.

2011. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem kaphat meg valaki csak azért mert hű de jól néz ki. Befejeztem veled a csevegést, mert nálad az az alapállás hogy én hazudok, elferdítem az igazságot, csak nem vallom be hogy felszínes vagyok. Állítod ezt úgy hogy nem ismersz. Nem érdekel a pénz, és nem csak a külső érdekel. A pasik a szent, jó és egyenes emberek csak és kizárólag. A nők mind egy szálig felszínes és/vagy pénzéhes dögök. Tisztáztuk. Nyugodtan élj tovább ebben a tudatban. Csak ha ezt valóban így látod, akkor azt nem tudom minek próbálkozol nőknél még egyáltalán. Minek kéne neked valami felszínes maca? (Nem kell válaszolni, csak gondolkodj el ezen.)
2011. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Csak h tisztázzuk: férfiból se mindenki szent egyáltalán, de a nők valóban mind felszínesek. Mivel tom h nő vagy, azt is tom h felszínes vagy, anélkül h ismernélek.

Ki mondta h próbálkozom még nőknél? Már egy ideje feladtam, jobban úgyse fogok kinézni, így meg nem kellek senkinek. Esetleg ha rám szakad egy halom pénz, majd próbálkozom újra.

2011. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Gondolom édesanyád is felszínes akkor. Hülye vagy és kész:D Menthetetlen:D
2011. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!